Jason Momoa poleciał do Iowa specjalnie po to, by zjeść w lokalnej knajpie! Co za wsparcie

2020-06-03 12:17 KP
Jason Momoa
Autor: Rex Features/East News

Po wielu tygodniach zamknięcia z powodu pandemii koronawirusa wiele przedsiębiorstw przechodzi poważny kryzys. Z dużymi problemami spotkały się zwłaszcza restauracje, puby i kluby, które straciły całe swoje dochody. Teraz liczy się dla nich każdy gest - a gdy ze wsparciem przychodzi sam Jason Momoa, po prostu nie można nie pochwalić się tym światu!

Jason Momoa to prawdziwy bohater nie tylko na ekranie! Aktor znany jest ze świetnego kontaktu z fanami i poczucia humoru, jednak jego ostatnia akcja to już naprawdę misja na miarę superbohatera. Co zrobić, by wesprzeć lokalny biznes, mieszkając 3 tysiące kilometrów dalej? Wsiąść w odrzutowiec i do dzieła!

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele biznesów wpadło w spore problemy. Tygodnie zamknięcia były wyjątkowo trudne dla restauracji, które próbowały się ratować, serwując swoje specjały na wynos. Pewnych odległości nie da się jednak przeskoczyć i Jason Momoa musiał osobiście przylecieć do Iowa, by zjeść w ulubionej knajpce.

Jason Momoa przeleciał 3000 kilometrów, by zjeść śniadanie

Jason Momoa zrobił ostatnio niespodziankę pracownikom Waveland Cafe, wpadając z rodziną do baru na śniadanie.

Co za wspaniała niespodzianka! Dokładnie tak, Jason Momoa przyszedł dzisiaj ze swoją rodziną, by zjeść pyszne śniadanie! Dziękujemy za przybycie w tym szalonym czasie i wsparcie, to bardzo wiele znaczy dla każdego z nas.

- możemy przeczytać pod zdjęciami na fanpage'u knajpki.

Nie zabrakło też oczywiście pamiątkowych zdjęć z ekipą. Zobaczcie ten uśmiech na twarzy Jasona! Spodziewaliście się, że śniadanie może dać tyle szczęścia? ;)

Filip Lato zaśpiewał megahit The Weeknd. Ten wykon w Domowym Graniu to Mount Everest muzyki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE