Jared Leto na premierze filmu Spider-Man

i

Autor: Invision/Invision/East News

Jared Leto na urodzinowym zdjęciu BEZ KOSZULKI! Tak wygląda 50-latek?!

2021-12-27 10:49

Jared Leto skończył 50 lat! Popularny aktor i muzyk obchodził swoje święto 26 grudnia. Z okazji urodzin Jared opublikował na Instagramie i Twitterze zdjęcie, na którym pokazał się bez koszulki. Po obejrzeniu tej fotki chyba nie wszyscy uwierzą, że naprawdę urodził się pół wieku temu!

Jared Leto od dawna uznawany jest za jedno z największych ciach Hollywood. Aktor od lat zachwyca szczupłą sylwetką i młodzieńczymi rysami twarzy, przez co dla wielu niezmiennie pozostaje symbolem seksu. Tak jest do dziś - mimo, że Jared skończył właśnie już 50 lat!

W niedzielę 26 grudnia aktor obchodził swoje okrągłe urodziny. Z okazji "pięćdziesiątki" Jared Leto zamieścił na Instagramie nowe zdjęcie i dołączył podziękowania za wszystkie urodzinowe życzenia. Na fotce pojawił się ze świątecznym tortem, ale bez koszulki. Zupełnie, jakby chciał udowodnić, że piątka z przodu nie zrobiła żadnej różnicy :)

Dzięki wszystkim za urodzinowe życzenia! ♥️???????????????

- napisał Jared Leto przy swojej nowej fotce na Twitterze. Identyczne zdjęcie zamieścił także na Instagramie.

Jak łatwo się domyślić, pod zdjęciem posypały się komentarze z kolejnymi życzeniami i zachwytami nad sylwetką aktora. I chyba nie powinno to nikogo dziwić, bo chyba mało który pięćdziesięciolatek może pochwalić się TAKIM ciałem!

Jared Leto i Lady Gaga na premierze "Dom Gucci". Wyglądali HOT!

Sonda
Jak oceniasz formę Jareda?
MATRIX Zmartwychwstania. Trenuj jak Neo | ESKA XD - Fit vlog #38

Jared Leto urodził się 26 grudnia 1971 roku w Bossier City z Luizjanie. W 1992 roku przeniósł się do Los Angeles z zamiarem robienia kariery filmowej. Już dwa lata później dostał pierwszą rolę, w serialu "Moje tak zwane życie "("My So-Called Life"). Produkcję pokazywała stacja ABC, a później m.in. MTV, dzięki czemu Jared szybko zyskał popularność. 

Po kilku kolejnych rolach kariera Jareda Leto szybko się rozkręciła. Uwagę przykuwał zwłaszcza wygląd aktora, w którym rozkochiwały się amerykańskie nastolatki. Jared dwukrotnie wybierany był jednym z 50 najpiękniejszych ludzi świata przez magazyn People. 

Na początku XXI wieku Jared Leto rozpoczął także karierę muzyczną występując jako wokalista rockowej grupy 30 Seconds To Mars, w której na perkusji grał jego brat, Shannon. 

Jared Leto zagrał dotąd w ponad 30 filmach, wśród których znajdziemy takie hity, jak "Podziemny krąg", "Przerwana lekcja muzyki", "Witaj w klubie", "Legion samobójców", "Liga Sprawiedliwości", "Blade Runner 2049" czy najnowszy przebój, "Dom Gucci", w którym Jared wystąpił z Lady Gagą.