Janet Jackson i Justin Timberlake

i

Autor: JWNY, ROKA/Backgrid/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER

Janet Jackson przerywa milczenie po przeprosinach Justina Timberlake'a

2021-02-14 9:50

Janet Jackson przerwała milczenie i opublikowała post, w którym podziękowała fanom za wsparcie. To pierwszy tweet gwiazdy od czasu przeprosin Justina Timberlake'a! Siostra Michaela Jacksona ze wzruszeniem odniosła się do fanów, dzięki którym "spełniają się jej marzenia".

Dzień po publikacji bezprecedensowego posta, w którym Justin Timberlake przeprosił Britney Spears i Janet Jackson za swoje zachowanie z przeszłości, siostra Michaela Jacksona zamieściła na Twitterze film, w którym dziękuje za wsparcie wszystkim swoim fanom. Janet Jackson nie odnosi się w nim bezpośrednio do przeprosin Timberlake'a, ale zdaniem wielu fanów wpis piosenkarki nie jest przypadkowy.

Artystka niezwykle rzadko dzieli się z opinią publiczną swoimi przemyśleniami i raczej unika publikacji w internecie.

Siedziałam niedawno sama w domu i nagle zaczęłam płakać. Płakałam, ponieważ byłam bardzo wdzięczna za wszystko, czym Bóg mnie pobłogosławił, za wszystko, co mi dał. I jestem bardzo wdzięczna, że był w moim życiu i jestem bardzo wdzięczna za to, że wy jesteście w moim życiu.

Jesteście dla mnie tacy wyjątkowi

- mówi w nagraniu Janet Jackson

Piosenkarka dodała, że wzruszyła się ponownym sukcesem swojej piosenki "Control", która 35 lat po premierze ponownie "stała się numerem 1". Nie doprecyzowała jednak, jaki ranking lub listę ma na myśli.

Przeprosiny Justina Timberlake'a odbiły się w mediach szerokim echem. Piosenkarz po latach milczenia przyznał się do błędów z przeszłości. Artysta obiecał, że przeprosiny są zaledwie pierwszym krokiem w stronę próby naprawienia błędów z lat młodości.

Chcę w szczególności przeprosić Britney Spears i Janet Jackson, każdą z osobna, bo zależy mi na tych kobietach i je szanuję. Wiem, że je zawiodłem.

Czuję się również zobowiązany odpowiedzieć po części dlatego, że każdy zasługuje na coś lepszego, i co najważniejsze, ponieważ jest to przemiana, której całym sercem pragnę i z dzięki której chcę wyciągnąć wnioski...

Branża muzyczna jest zepsuta. Stawia na mężczyzn, zwłaszcza na białych mężczyzn. Tak to jest urządzone

- napisał w swoim oświadczeniu Timberlake. Tutaj znajdziecie pełną treść polskiej wersji jego przeprosin.

Justin Timberlake i Janet Jackson występowali wspólnie na Super Bowl w 2004 roku. To właśnie wtedy miał miejsce słynny incydent, znany dziś jako #nipplegate. Podczas występu na Super Bowl Justin Timberlake odsłonił sutek Janet Jackson. Więcej na ten temat dowiecie się w tym artykule.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
Janet Jackson

i

Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER