Jane Fonda ARESZTOWANA! 81-letnia gwiazda specjalnie dała się zatrzymać! [WIDEO]

2019-10-12 20:56 nk
Jane Fonda
Autor: www.instagram.com/abcworldnewstonight

81-letnia aktorka światowej sławy została zatrzymana za udział w nielegalnej akcji protestacyjnej przed siedzibą rządu USA! Jane Fonda zapowiedziała, że będzie brać udział w kolejnych demonstracjach i w ich czasie też zamierza dawać się zakuwać w kajdanki! Dlaczego to robi? Sprawdźcie szczegóły!

Jane Fonda została aresztowana przez Kapitolem w Waszyngtonie! 81-letnia gwiazda kina brała udział w nielegalnej demonstracji na schodach przed siedzibą amerykańskiego rządu.

Jane Fonda od lat walczy o uświadamianie w kwestii zmian klimatycznych.Jakiś czas temu aktorka przeprowadziła się do Waszyngtonu, gdzie została aktywistką na rzecz ekologii. Gwiazda podkreśla w wywiadach, że celowo wykorzystuje swój status celebrytki, by nagłośnić problem. Tym razem naprawdę jej się to udało!

Jane Fonda: będą kolejne aresztowania!

Amerykańska stacja ABC wyemitowała nagranie wideo, w którym możemy zobaczyć, jak policja aresztuje uczestników nielegalnej akcji protestacyjnej. Wśród nich jest Jane Fonda, która miała nadzieję, że tak potoczy się demonstracja przed Kapitolem. W ten sposób - dając się zakuć w kajdanki przed kamerami - 81-latka zapewniła darmowy rozgłos kampanii na rzecz wprowadzenia w USA przepisów, umożliwiających walkę ze mianami klimatycznymi.

Jane Fonda zapowiada, że ostatnie aresztowanie nie było z pewnością ostatnim! Aktorka ma zaplanowane jeszcze dwie demonstracje przed Kapitolem, w których zamierza wziąć udział. Gwiazda nie kryje, że i podczas tych kolejnych akcji ma nadzieję zostać aresztowana, by sprawą zainteresowały się media.

Zobaczcie nagranie z aresztowania Jane Fondy. Trzeba przyznać, że aktorka dała policjantom założyć sobie kajdanki z klasą, jakiej funkcjonariusze u aresztantów raczej nie spotykają.

NAJNOWSZE