Jada Pinkett Smith

i

Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Jada Pinkett Smith zrobiła sobie tatuaż! Identyczny ma jej córka i mama

2021-05-28 15:00

Zrobienie sobie z kimś wspólnego tatuażu to dość odważna decyzja. Niektórzy decydują się na ten krok zbyt pochopnie, a inni wręcz przeciwnie – długo nad nią myślą. Wspólną dziarę można mieć nie tylko z miłością swojego życia, ale także z rodziną.

Jada Pinkett Smith właśnie pochwaliła się na Instagramie serią fotek z salonu tatuażu. Okazało się, że nie tylko 49-letnia aktorka wróciła do domu z nowym tatuażem, ale także jej córka Willow Smith oraz mama Adriennę Banfield Norris.

Zrobienie tatuażu miało związek z odcinkiem Red Table Talk, gdzie występuje cała trójka kobiet. Panie wybrały ten sam motyw, czyli kwiat lotosu, umiejscowiony na przedramieniu.

Patrzcie, co zrobiłyśmy!!!! Dziękujemy @_dr_woo_ za cierpliwość i hojność ✨ Teraz aż chce się zrobić cały rękaw!!!! ✨

Nowe tatuaże gwiazd

Pytanie 1 z 9
Ten tatuaż zrobił sobie...
Nowe tatuaże gwiazd

- podpisała post Jada. 

Willow Smith tłumaczy znaczenie tatuażu

A dlaczego akurat lotos? Jak wyjaśniła 20-letnia Willow to kwiat, który reprezentuje duchowe oświecenie.

Czuję, że pączek małego kwiatka do rozkwitu wyraża duchową podróż, ale także naszą trójkę. Jestem najmłodsza, moja mama jest w środku, a Gam jest w pełni kwitnącym lotosem.

– wyjaśniała Willow.

Również swoją interpretację zdradziła 67-letnia Adrienne.

Wiesz, przeszłam przez naprawdę trudne chwile. Ale nadal jestem. I wciąż jest dla mnie miejsce, wciąż się rozwijam i zmieniam, nawet teraz, mając 67 lat. Staram się być lepsza. Więc zdobycie lotosu było wszystkim.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY