Izabela Janachowska w stroju Chanel! Elegancko?

2021-03-02 13:22 kp
Izabela Janachowska
Autor: WBF

Izabela Janachowska przez lata stała się jedną z najbardziej stylowych polskich gwiazd. Kiedyś tancerka, a dziś ekspertka od ślubów, uwielbia ubrania od najlepszych projektantów i wie, jak je nosić, by robić naprawdę świetne wrażenie. Tym razem Iza postawiła na absolutny klasyk - strój kąpielowy od Chanel. Pasuje jej taki styl?

W przeciwieństwie do wielu polskich gwiazd, które wypoczywały ostatnio w meksykańskim Tulum, Izabela Janachowska i jej mąż postawili na urlop w Dubaju, gdzie bawili się już wcześniej. Tym samym fani gwiazdy mieli ostatnio okazję podziwiać jej zdjęcia z egzotycznych wakacji i przy okazji przekonać się, na jakiego małego kawalera wyrósł już jej synek.

Choć Iza wróciła już do pracy, myślami wciąż jest momentami na urlopie - i wcale jej się nie dziwimy! Odpoczynek od naszej zimy w rodzinnym gronie to coś, o czym marzy chyba każdy. Ekspertka od ślubów nie może się więc powstrzymać, by i na Instagramie nie podzielić się jeszcze kilkoma ujęciami z wyjazdu do Dubaju.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Izabela Janachowska w stroju Chanel

Tym razem Izabela Janachowska pokazała bardzo stylowe zdjęcie w czarnym, klasycznym stroju kąpielowym Chanel. Była tancerka może pochwalić się doskonałą figurą, która w takim kostiumie prezentuje się rewelacyjnie.

Fani są pod wrażeniem!

Przepięknie 😍 i ten kostium ❤️ klasa !

pięknie pani wygląda ❤️

OGIEŃ 🔥🔥🔥

- tak wyglądają niemal wszystkie komentarze pod jej nowymi zdjęciami.

Wam też się podoba? Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE