Irina Shayk podejrzewała romans Bradleya Coopera z Lady Gagą już dawno temu!

2019-06-14 11:51
Irina Shayk i Lady Gaga
Autor: Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News, Johns PKI/Splash News / SplashNews.com/East News

Irina Shayk rzuciła Bradleya Coopera, a prawdopodobną przyczyną rozpadu ich związku jest dwuznaczna relacja aktora ze swoją partnerką z filmu A Star Is Born / Narodziny Gwiazdy. Czy Bradley i Stefani naprawdę mieli romans? Okazuje się, że Irina Shayk podejrzewała swojego partnera o niewierność już dawno temu!

Czy Bradley Cooper i Lady Gaga naprawdę mieli romans? Czy związek z ekranu przeniósł się do realnego świata? Dla wielu jest niemal pewne, że to właśnie zdrady Bradleya z Lady Gagą stały się bezpośrednią przyczyną rozpadu jego związku z Iriną Shayk, ale sam aktor i jego filmowa partnerka konsekwentnie temu zaprzeczają.

Tymczasem media donoszą, że temat romansów Bradleya nie był dla Iriny Shayk żadną nowością. Podobno modelka podejrzewała partnera o niewierność już dawno temu!

IRINA SHAYK I TAK BYŁA CIERPLIWA?

33-letnia Irina Shayk powiedziała "DOŚĆ" i rzuciła Bradleya Coopera, a już kilka dni później widzianą ją w towarzystwie tajemniczego nieznajomego. Niewykluczone, że modelka chciała w ten sposób pokazać ojcu swojego dziecka, że nie ma już czego szukać u jej boku. Wygląda na to, że Irina czuje się mocno zraniona, tym bardziej, że - jak donoszą informatorzy jednego z serwisów - już dawno temu miała podejrzenia co do niewierności Bradleya.

Związek Bradleya z Iriną zaczął się rozpadać, kiedy rozpoczęły się zdjęcia z udziałem Lady Gagi, i od tego czasu Irina kilka razy oskarżyła go o zdradę z filmową partnerką

- donosi informator serwisu Radar Online, który dodaje, że zaufanie modelki do swojego partnera legło w gruzach.

Podobno Irina Shayk bardzo szybko zaczęła podejrzewać, że relacje jej partnera z Lady Gagą znacznie wykraczają poza koleżeńskie układy z pracy. Wyraźnym znakiem miało być dla modelki choćby to, jak wiele czasu Bradley spędza z piosenkarką, a jak mało z rodziną.

Gwoździem do trumny miały być słowa Lady Gagi, która powiedziała w jednym z wywiadów:

Ludzie zobaczyli miłość, i wiesz co? Właśnie to chcieliśmy, żeby zobaczyli!

Musimy przyznać, że kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy Lady Gagę i Bradleya Coopera śpiewających Shallow, baliśmy się, że skończy się to rozstaniem z Iriną. Niestety, mieliśmy rację :(

NAJNOWSZE PLOTKI I SKANDALE
Plotki - mix zdjęć

Autor: East News

Wpadki, zdrady i romanse... Które gwiazdy "zabłysnęły" najmocniej? Zobacz, co ominęło Cię od wczoraj!

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE