Ile zarabia Miley Cyrus? Na jej koncie są miliony!

2019-06-08 10:10
Miley Cyrus
Autor: KYLE GRILLOT/AFP/East News

Miley Cyrus to jedna z gwiazd, które dorastały na oczach swojego świata. Dzięki roli w serialu Hannah Montana Miley Cyrus zdobyła międzynarodową sławę i wielkie bogactwo, ale i straciła szanse na zwyczajne dzieciństwo. Hannah Montana otworzyła jej jednak ogromne możliwości - dziś Miley Cyrus jest artystką i milionerką.

Miley Cyrus cieszy się dziś statusem jednej z największych gwiazd muzyki pop na świecie. Bilety na jej koncerty wyprzedają się na pniu, a jej single lądują w czołówkach list przebojów. Gwiazda nie zajmuje się oczywiście wyłącznie muzyką - Miley chętnie pojawia się też w produkcjach filmowych (ostatnio w najnowszym sezonie Black Mirror) czy w programach telewizyjnych.

Ile zarabia Miley Cyrus? Stan konta żony Liama Hemswortha przyprawia o zawrót głowy. Sprawdźcie, na czym zarobiła najwięcej!

Majątek Miley Cyrus

Miley Cyrus już jako nastolatka była milionerką - wszystko za sprawą głównej roli w serialu Hannah Montana. Miley zaczęła grać w produkcji w wieku 11 lat, a za każdy odcinek zarabiała około 15 tysięcy dolarów. Już jej pierwszy album Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus pokrył się trzykrotną platyną i zarobił 10 milionów dolarów - płyta do teraz jest najlepiej sprzedającym się wydawnictwem gwiazdy. Dzięki kolejnemu albumowi Breakout na konto Miley trafiły 6,2 miliony dolarów.

Następnie przyszedł czas na film. Piorun zarobił na całym świecie 114 milionów dolarów. W 2009 roku Miley Cyrus nagrała takie hity jak The Climb i Party in the USA. Jej pierwsza światowa trasa koncertowa Wonder World Tour zarobiła 67 milionów dolarów.

Jej najgłośniejszy album Bangerz przyniósł jej dochód rzędu 4 milionów dolarów, a promująca go trasa - 62 miliony dolarów.

Nie można zapomnieć przy tym o pobocznych projektach Miley Cyrus. W 2016 roku Miley została jedną z trenerek w programie The Voice. Za każdy sezon zarobiła około 13 milionów dolarów.

Dziś majątek Miley Cyrus wycenia się na około 200-250 milionów dolarów. Robi wrażenie?

NAJNOWSZE