Michał Szpak Hotplota.pl

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER Michał Szpak Hotplota.pl

Ile zarabia Michał Szpak? Wokalista może już być MILIONEREM

2018-10-23 14:15

Michał Szpak w ciągu kilku lat zdobył ogromną popularność. Osiągnięcia artystyczne szybko przełożyły się też na zarobki wokalisty... Czy Michał Szpak jest już milionerem?

Michał Szpak jeszcze kilka lat temu zaczynał, jako nieznany wokalista w jednym z programów typu talent show. Dzisiaj jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce i zdecydowanie najciekawszą z osobowości w show-biznesie. Poza Michał Szpak tym zasiada w jury The Voice of Poland. Niedawno miała miejsce głośna premiera jego płyty no i reprezentował nasz kraj w konkursie Eurowizji. Te wszystkie projekty sprawiają, że bankowe konto wokalisty pęka w szwach! Ile zarabia Michał Szpak?

>> Ewa Chodakowska jednak robi dla fanek coś za darmo. "Jednak Choda dla każdego"

Ile zarabia Michał Szpak?

Portal Super Express zajrzał Michałowi Szpakowi do portfela. Z obliczeń tabloidu wynika, że wokalista ma się czym chwalić. Doskonałe wyniki sprzedaży płyty „Byle być sobą” to jakieś 150 tysięcy złotych. Kolejne 100 tysięcy to zarobki za udział w The Voice of Poland.

Wiadomo też, że Michał Szpak aktywnie koncertuje, w Polsce i poza nią. Podobno wokalista nie występuje za mniej niż 30 tysięcy złotych...

Szacując to wszystko, Super Express ustalił, że tylko w ciągu minionego roku Michał Szpak zarobił około 900 tysięcy złotych. A przecież niedawno premierę miała jego kolejna płyta, która z pewnością przyniesie ładną sumkę. Czy zatem Michał Szpak jest już milionerem? Nawet jeśli jeszcze nie, t oz pewnością kwestia kilku miesięcy.