I’m sorry Mama!

2006-11-21 11:18

Matka Eminema może przegrać walkę z rakiem piersi, ponieważ nie stać jej na operację.

Matka Eminema może przegrać walkę z rakiem piersi, ponieważ nie stać jej na operację.
49-letnia Debbie Mathers nie mogła sobie pozwolić na kosztującą 900 dolarów operację chirurgiczną, zaś w ostatnim czasie jej stan uległ tak znacznemu pogorszeniu, że lekarze nie biorą nawet pod uwagę jakiegokolwiek zabiegu. Wiem, że teraz nie mogłabym poddać się operacji, bo z dnia na dzień staję się coraz słabsza. Niektórzy ludzie twierdzą, że umieram z powodu złamanego serca - mówi Mathers, która od stycznia (04) schudła 4,5 kilograma, ale nie zamierza prosić sławnego syna o wsparcie finansowe.
Nie chcę pieniędzy Marshalla, chociaż ucieszyłabym się, gdyby po prostu do mnie zadzwonił, żeby szczerze porozmawiać.Debbie przyznaje, że Eminem zadzwonił, aby zapytać ją o zdrowie i proponował jej opłacenie ubezpieczenia zdrowotnego. Czekał z tym telefonem kilka miesięcy. Zapytał, jak się czuję, ale zmieniłam temat, bo o takich sprawach trudno rozmawia ć z własnymi dziećmi. Miałam wrażenie, że jest bardzo przejęty, ale powiedziałam mu, że nie chcę go obarczać własnymi problemami. Szczerze mówiąc, sama nie dopuszczam do siebie myśli o chorobie. Marshall chciał, żebym przefaksowała mu swoją kartę choroby potrzebną do załatwienia ubezpieczenia zdrowotnego, ale okazało się, że nie zostanę ubezpieczona, ponieważ jestem już chora.
Relacje Eminema z matką miały dość burzliwy przebieg, o czym rapper wspominał w wielu swoich piosenkach. Jego krytyczne teksty adresowane do matki sprawiły, że rozgoryczona Debbie wytoczyła synowi proces domagając się odszkodowania. Matka i syn od dawna nie utrzymują ze sobą kontaktów.

NAJNOWSZE