Heidi Klum

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News // Instagram Heidi Klum

Heidi Klum to królowa Halloween. W tym roku przeszła samą siebie!

2022-11-01 10:04

Królowa Halloween jest tylko jedna i od lat jest nią Heidi Klum. Supermodelka nieustannie zaskakuje szalonymi stylizacjami, których przygotowanie wymaga długich godzin. W tym roku gwiazda przeszła samą siebie! Klum zdecydowała się na... strój dżdżwownicy!

Heidi Klum nie bez powodu nazywana jest królową Halloween. Modelka, która oceniała występy Sary James w amerykańskim Mam talent, co roku zaskakuje wymagającymi licznych przygotowań stylizacjami. Nie inaczej było w tym roku. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazda telewizji i wybiegów pochwaliła się halloweenowym przebraniem, które zelektryzowało internautów. Heidi Klum po raz kolejny udowodniła, że miano królowej Halloween należy się jej bardziej niż komukolwiek innemu, pozując przed obiektywem jako... dżdżownica. Modelka już od rana zamieszczała w sieci materiały sugerujące, kim będzie w tym roku. Mimo zapowiedzi efekt końcowy zaskoczył wszystkich. Patrząc na te zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że pod kostiumem skrywa się jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie.

Czy Halloween to grzech? To pytanie od lat zastanawia katolików

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Heidi Klum na Halloween 2022

Supermodelka nawet w czasie pandemii nie zawiodła fanów, którzy z wielką niecierpliwością wyczekują jej halloweenowych kostiumów. W tym roku gwiazda wybiegów i jurorka Mam talent przeszła jednak samą siebie. Heidi Klum z dokładnością relacjonowała kolejne etapy przygotowań jej kostiumu dżdżownicy, który budzi prawdziwą odrazę. Kreatywności nie można jej odmówić. Spójrzcie sami.