Heidi Klum pokazała piersi na wakacjach z Tomem Kaulitzem! Tak spędzają razem czas!

2018-04-09 10:46

Heidi Klum i Tom Kaulitz nie szczędzili sobie ostatnio czułości.

Odkąd 44-letnia Heidi Klum spotyka się z o 16 lat młodszym Tomem Kaulitzem, znanym z nastoletnich występów z zespołem Tokio Hotel, jej życie wyraźnie się zmieniło. Modelka promienieje i znów czuje sie jak dwudziestolatka! Nic dziwnego - na tak gorących wakacjach nie była chyba od bardzo dawna!

I nie chodzi o temperaturę za oknem, choć i ta w meksykańskim Cabo San Lucas, gdzie wybrali się razem Heidi Klum i Tom Kaulitz, jest bardzo wysoka. Najgoręcej jest jednak między samymi zakochanymi! Paparazzi przyłapali ich razem na leżaku przed ich wakacyjnym apartamentem.

Nie ma wątpliwości, że w towarzystwie swojego młodego chłopaka modelka czuje się doskonale. Heidi Klum topless i Tom Kaulitz byli tak zajęci sobą, że nie zauważyli czyhających na nich paparazzich. Dzięki temu my możemy podejrzeć ich prywatne wakacje i przekonać się, że piersi Heidi Klum pozazdrościłaby niejedna młodsza koleżanka!

O tym, że Heidi Klum i Tom Kaulitz są parą, zaczęto mówić po raz pierwszy w marcu. Para dość długo spotykała się w ukryciu. Ich związek stał się jawny, gdy Tom pojawił się pod koniec miesiąca z Heidi na planie programu America's Got Talent. Para nie ukrywała się już wtedy z czułościami. Wcześniej przez kilka lat Heidi Klum spotykała się z różnymi mężczyznami. jej najgłośniejszy związek to relacja z Vitem Schnablem - amerykańskim miliarderem. W ubiegłym roku para ostatecznie się jednak rozstała. Wcześniej modelka była żoną Seala. Para ogłosiła rozstanie sześć lat temu.

Zobaczcie zdjęcia Toma Kaulitza i Heidi Klum topless z ich egzotycznych wakacji w Meksyku!

Pasują do siebie?

NAJNOWSZE