Córka Heidi Klum w kolejnej sesji zdjęciowej! 16-latka zrobi karierę jak jej mama?

2021-01-27 14:21 kp
Heidi Klum
Autor: SplashNews.com/East News

Czas biegnie nieubłaganie i dziś córki najsłynniejszych supermodelek są już nastolatkami i same zaczynają kariery. Po córce Kate Moss i Cindy Crawford przyszedł czas na 16-letnią córkę Heidi Klum. Dziewczyna ma za sobą sesję okładkową w duecie z mamą, a teraz zadebiutowała solo! Ma szansę na popularność na miarę jej mamy?

Leni Klum to kolejna aspirująca gwiazda modelingu. Dziewczyna miała tę karierę po prostu pisaną - urodę odziedziczyła po słynnej mamie, a z wybiegami i planami zdjęciowymi zdążyła zapoznać się jeszcze jako dziecko. Teraz, mając 16 lat zaczyna poważnie rozkręcać się w tym biznesie.

Zaledwie w grudniu ubiegłego roku Leni Klum zadebiutowała u boku Heidi Klum na okładce magazynu Vogue. Taki początek musiał zaowocować - teraz Leni doczekała się swojej pierwszej, solowej sesji do magazynu.

>> Heidi Klum z córką na okładce Vogue! Niezły początek kariery

ESKA XD #014

Pierwsza sesja Leni Klum

Pierwsza sesja zdjęciowa 16-letniej córki Heidi Klum przebiegła w wyjątkowej atmosferze. Nastolatka zapozowała dla magazynu Hunger, a fotografował ją brytyjski artysta John Rankin Waddell, którego Leni zna od tak dawna, że w prywatnych rozmowach nazywa go "wujkiem Rankinem". Z ich współpracy powstały eleganckie, czarno-białe zdjęcia, które w pełni oddały urodę dziewczyny.

W artykule Hunger Magazine możemy przeczytać, że nazwisko Leni Klum zdecydowanie powinniśmy zapamiętać.

Podczas gdy szesnastolatka przedstawiła się światu dopiero w grudniu zeszłego roku (przynajmniej na okładce Vogue Germany), jej modowy rodowód jest niezrównany.

Córka potężnej supermodelki i niemieckiej gospodyni Next Top Model @heidiklum, @leniklum odziedziczyła prezencję i opanowanie kamery po swojej matce - co odkryliśmy, gdy wpadła do studia Rankina, by zrobić trzecie oficjalne zdjęcie.

- czytamy.

Zgadzacie się? Leni Klum ma coś w sobie?

NAJNOWSZE