Harry Styles i Olivia Wilde UNIKAJĄ SIĘ na planie? Nowe zdjęcia i nowe pytania

2021-02-09 9:31 mm

Czy Olivia Wilde i Harry Styles naprawdę są parą? Jeśli tak, to dlaczego na planie filmu "Don't Worry Darling" zachowują się tak, jakby ledwo się znali? W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z kolejnego dnia zdjęciowego filmu z Harrym Stylesem i Florence Pugh, reżyserowanego przez Olivię Wilde. Jakie relację łączą tą ostatnią z Harrym? Najnowsze fotki rodzą sporo pytań.

Zaledwie kilka dni temu amerykańskie i brytyjskie media donosiły, że Olivia Wilde i Harry Styles spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Naprawdę? Nowe zdjęcia domniemanej pary wcale tego nie potwierdzają!

W Los Angeles powstają kolejne sceny do reżyserowanego przez Olivię Wilde filmu "Don't Worry Darling", w którym jedną z głównych ról gra Harry Styles z One Direction. Piosenkarz występuje w nim w roli, którą pierwotnie miał obsadzać Shia LaBeouf. O zmianie zdecydowała właśnie Olivia.

>> Harry Styles skończył 27 lat! Fani na Twitterze zarzucili go życzeniami

Kilka tygodni temu w sieci pojawiła się sensacyjna wiadomość, że Harry Styles i Olivia Wilde mają romans. Informacje miały potwierdzać fotki z wesela przyjaciółki, na którym oboje faktycznie pojawili się razem, a następnie zdjęcia z wycieczki, na których widzieliśmy, jak Olivia i Harry trzymają się za ręce.

Dla wielu fanów Harry'ego Stylesa status jego relacji z Olivią Wilde wcale nie jest jednak do końca jasny...

Harry i Olivia unikają się na planie?

Czy Harry Styles i Olivia Wilde faktycznie są parą? A może tylko naprawdę dobrymi przyjaciółmi? Oglądając zdjęcia zrobione poza planem filmowym faktycznie trudno oprzeć się wrażeniu, że tych dwoje łączy coś więcej, niż tylko przyjaźń. Kiedy jednak spojrzymy na fotki z planu, wygląda to zupełnie inaczej!

Przykład? Najnowsze zdjęcia z Los Angeles. Widać wyraźnie, że Harry Styles i Olivia Wilde zachowują duży dystans - i chyba nie chodzi tylko o przepisy "pandemiczne". Momentami można odnieść wrażenie, że Olivia i Harry ledwie się znają.

Jak sądzicie - co naprawdę ich łączy?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 5.02.2021
NAJNOWSZE