Hailey Bieber trafiła do lekarza. Na plotki o ciąży nie trzeba było długo czekać

2020-09-30 11:13 mm

Czy Hailey Bieber jest w ciąży? Pytanie o dziecko Justina Biebera powraca jak bumerang od wielu miesięcy. Plotki o ciąży rozkręcają się za każdym razem, kiedy żona Justina pojawi się w okolicy jakiejś kliniki, a ponieważ Hailey odwiedza lekarzy regularnie, powodów do plotkowania nie brakuje. Nie mogło być inaczej także tym razem, kiedy w sieci pojawiły się zdjęcia Hailey Bieber zrobione na parkingu przed jedną z klinik w Los Angeles.

Ciąża Hailey Bieber ogłaszana była już wiele razy i zawsze szybko okazywało się, że to tylko kolejne plotki. Na dziecko Justina Biebera i jego pięknej żony fanom przyjdzie jeszcze trochę poczekać, o czym zresztą Hailey już nie raz wspominała.

Mimo to, za każdym razem, kiedy modelka pojawia się w okolicach jakiejś kliniki lub szpitala, natychmiast ktoś ogłasza, że Hailey Bieber spodziewa się dziecka.

Pod koniec września żona Justina Biebera wybrała się do lekarza. Hailey widziana była w jednej z klinik w Los Angeles - do sieci trafiły zdjęcia modelki w towarzystwie osoby z personelu medycznego. Ubrana w biały fartuch kobieta odprowadzała Hailey Bieber do samochodu. Fotki zrobiono na parkingu kliniki.

ESKA XD #003

Czy Hailey Bieber jest w ciąży?

Gdyby Hailey Bieber rodziła dziecko za każdym razem, kiedy media ogłaszają jej ciążę, Justin i jego żona mieliby już na utrzymaniu całkiem sporą gromadkę maluchów. W ostatnim czasie show biznes faktycznie przeżywa prawdziwy baby boom, ale nie ma żadnych dowodów na to, że Justin i Hailey Bieber mieliby wkrótce dołączyć do grona szczęśliwych rodziców.

U jakiego specjalisty była miniony wtorek żona Biebera? Tego niestety nie wiemy. Jesteśmy jednak pewni, że kanadyjski piosenkarz i jego żona osobiście poinformują fanów, kiedy faktycznie będą spodziewać się dziecka.

Póki co możemy jedynie przyjrzeć się nieco zniecierpliwionej minie Hailey Bieber, która widząc, że ktoś robi jej zdjęcia przed kliniką, zapewne pomyślała: O nie, jutro znów ogłoszą, że jestem w ciąży...

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE