Hailey Bieber lansuje nową modę? TAK DZIWNIE założonych szpilek jeszcze nie widzieliśmy!

2019-08-24 19:34 nk
Hailey Baldwin
Autor: Pap Nation / SplashNews.com/East News

Hailey Bieber intensywnie pracuje na tytuł ikony stylu. Żona Justina Biebera nigdy nie wygląda byle jak czy niechlujnie, nawet, jeśli ma na sobie jedynie dresy. Tym razem jednak Hailey nieco zaszalała! Co myślicie o TAKIM noszeniu szpilek NA spodniach? Stylowo czy kiczowato? Oceńcie sami nowe zdjęcia Hailey Bieber!

Hailey Bieber jest jedną z najbardziej znanych i popularnych obecnie modelek. Poza prezentowaniem modnych ubrań na wybiegu, żona Justina Biebera sama pretenduje do ikony stylu. Hailey uwielbia łączyć seksowną elegancję z niewymuszonym luzem. Efekty przeważnie są zachwycające! Czy tym razem również?

Nosić szpilki, jak Hailey Bieber...

Jak nosi się szpilki z paskami wiązanymi w kostce? Wygląda na to, że wiele fanek Hailey od dziś na to pytanie będzie odpowiadać zupełnie inaczej, niż dotychczas...

Żona Justina Biebera była widziana ostatnio we francuskiej restauracji Zinqué w Hollywood. Hailey postanowiła najwyraźniej przy okazji zadać francuskiego szyku. Modelka miała na sobie dresowe spodnie ze ściągaczami na dole, a na stopach - czerwone szpilki. Paski butów żona Justina obwiązała sobie wokół kostki, ale nie na ciele, tylko na nogawkach spodni!

Efekt? Oceńcie sami! Naszym zdaniem trochę jednak przekombinowany... Mamy nadzieję, że do ślubu Hailey wybierze jednak nieco bardziej klasyczną stylizację.

Zobacz też:

NAJNOWSZE