Gwyneth Paltrow NAGO z okazji 48. urodzin! Co za geny!

2020-09-27 22:12 kp
Gwyneth Paltrow
Autor: Everett Collection/East News

Gwyneth Paltrow należy do tych gwiazd Hollywood, które niezmiennie od lat zachwycają swoim wyglądem, jednocześnie nie narażając się na kpiny internautów z powodu zbyt częstych wizyt i chirurgów plastycznych. Aktorka cieszy się młodzieńczą urodą, a jej fanki wciąż mają nadzieję, że podzieli się z nimi receptą na swoje piękno.

Jak ona to robi?! Gwyneth Paltrow nie dość, że została obdarzona przez los wyjątkowo delikatnymi, kobiecymi rysami twarzy, to jeszcze mijający czas obchodzi się z nią bardzo oszczędnie. Aktorka bloga Goop zdaje się nie martwić się kolejnymi latami na karku - nic dziwnego, bo wciąż wygląda rewelacyjnie.

Gwyneth Paltrow ma więc powody do radości. Gwiazda podziwiana jest przez miliony kobiet na całym świecie i z powodzeniem prowadzi własnego bloga, a ostatnio sprzedawała nawet świece o zapachu... jej waginy czy też jej orgazmu. Gwyneth ma w sobie jednak tak wiele uroku, że trudno byłoby mieć do niej o cokolwiek pretensje.

48-letnia Gwyneth Paltrow nago

Z okazji obchodzonych 27 września 48. urodzin Gwyneth Paltrow postanowiła pójść jeszcze krok dalej i zapozowała na Instagramie kompletnie nago! Nie było chyba lepszego pomysłu, by świętować ten dzień!

W swoim dzisiejszym stroju urodzinowym ... bardzo dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe i dziękuję niesamowitemu nowemu masłu do ciała @goop za sprawienie, że myślę, że nadal mogę zdjąć swój zestaw. 💙

- napisała aktorka.

Zdjęcie skomentowała jej 16-letnia córka Apple Martin, która z dumą napisała pod fotką:

MAMA

Zobaczcie Gwyneth Paltrow nago. Robi wrażenie, prawda?

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE