Górniak śmieje się z żenującego porównania Cleo do psa? „Jaka wdzięczna. Nie każda taka jest”

2019-09-21 19:00 DR
Edyta Górniak, Cleo
Autor: WBF

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że konflikt Edyty Górniak i Cleo z godziny na godzinę przybiera na sile. Choć mogłoby się wydawać, że to właśnie młodsza zarówno wiekiem jak i stażem w show biznesie Cleo będzie podgrzewać atmosferę i zaczepiać starszą koleżankę, jest zupełnie odwrotnie. Na profilu Edyty pojawiło się z pozoru urocze wideo. Reakcja piosenkarki jest jednak wybitnie żenująca… Sprawdźcie szczegóły na Hotplota.pl.

Konflikt pomiędzy Edytą Górniak i Cleo rozpoczął się tak naprawdę w poniedziałek. To właśnie wtedy opublikowany został wywiad z Edytą, która stwierdziła, że Cleo nie okazała jej wdzięczności po tym, gdy w związku z chorobą matki Edyta oddała jej swoje miejsce w fotelu trenera programu The Voice Kids. Była słowianka Donatana zareagowała bardzo szybko. W bardzo długim i emocjonalnym poście na Facebooku zaznaczyła, że wielokrotnie dziękowała starszej koleżance. Na dowód pokazała zdjęcia upominków, które przekazała menadżerowi Górniak.

Wszyscy myśleli, że po tej internetowej pyskówce sprawa ucichnie, a obie panie wkrótce znowu będą ze sobą normalnie rozmawiały. Okazuje się, że wszyscy byli w błędzie. Wygląda na to, że Edyta na każdym korku szuka zaczepki i daje pstryczka w nos Cleo. Najlepszym tego przykładem jest najnowsze wideo, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Ktoś nagrał moment, w którym Edyta daje przysmak przesympatycznemu psiakowi. Edyta jest rozczulona. Nagle osoba nagrywająca film mówi:

Jaka wdzięczna, nie każda taka jest

Reakcja Edyty? Zaczęła się bardzo głośno śmiać! Oto nagranie, które pojawiło się na profilu piosenkarki na Instagramie:

Wyświetl ten post na Instagramie.
LoVe @nosowska.official ❤️✌🏻 Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Czy też uważacie, że takie zaczepki są na poziomie niższym niż żarty dzieciaków z podstawówki? :/ Zdaniem wielu Edyta powinna wykazać się klasą i nie komentować więcej całego konfliktu…

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE