Zayn Malik i Gigi Hadid

i

Autor: SplashNews.com/East News

Gigi Hadid i Zayn Malik spędzają razem większość czasu. "To nie jest dla niej normalne"!

2020-04-23 21:18

Gigi Hadid i Zayn Malik podczas kwarantanny przebywają przez większość czasu razem. Dotąd oboje byli mocno zajęci swoimi obowiązkami zawodowymi i dla siebie wzajemnie mieli tego czasu bardzo mało. Jak sodnajdują się w nowej rzeczywistości, w której właściwie są skazani na siebie, bo nie ma wymówek? Znamy szczegóły!

Zayn Malik i Gigi Hadid są razem od 2016 roku, jednak w tym czasie kilkukrotnie się rozstawali i wracali do siebie. Ostatni powrót nastąpił pod koniec 2019 roku. Tym razem para postanowiła nie narzucać sobie żadnej presji i zwolnić tempo. Jak widać - zadziałało, przynajmniej na razie. Teraz jednak, w czasie pandemii koronawirusa, ich uczucie przechodzi kolejną poważną próbę.

Gigi i Zayn ciągle razem. Przetrwają?

W USA od wielu tygodni obowiązuje kwarantanna domowa. Również gwiazdy starają się nie wychodzić z domów i nie spotykać z ludźmi. A ponieważ wszystkie stacjonarne wydarzenia artystyczne są odwołane, celebryci właściwie nie mają nic do roboty.

Jak Wam pisaliśmy, Gigi Hadid i Zayn Malik kwarantannę spędzają razem. On był nawet gościem na rodzinnej Wielkanocy Hadidów.

Gigi izoluje się na rodzinnej farmie w Pensylwanii, a Zayn jest z nią.

- wyjaśnia źródło.

Pytanie, co będzie, jak pandemia się skończy i wrócą stare obowiązki...

Hotplota.pl: Jennifer Lopez właścicielką drużyny sportowej, Liam Payne nauczycielem, a Chandler z Przyjaciół BRZYDKIM GOLASEM?!

- potwierdza osoba z otoczenia modelki i piosenkarza w rozmowie z amerykańskim serwisem TMZ. Informator dodaje, że choć para zna się tak długo, to sytuacja, w której mają dla siebie tyle czasu, zdarza im się pierwszy raz. Jak czytamy,  "to nie jest normalne dla Gigi, spędzać taką ilość wolnego czasu z Zaynem".

Na szczęście Zayn i Gigi starają się jak najlepiej wykorzystać wspólny czas i nie traktować go jako testu dla swoich uczuć. W przeciwieństwie do wielu par, ta właśnie teraz kłóci się ponoć mniej, niż kiedykolwiek!

Ona zazwyczaj nie ma więcej, niż kilka dni wolnego w jednym czasie z powodu swojego szalonego harmonogramu pracy, więc to jest duża zmiana. To nie jest łatwy czas dla nikogo, ale ona stara się wyciągnąć z niego to, co najlepsze, i spędza ten czas na docenianie małych rzeczy w życiu. To jest dobre dla jej związku z Zaynem, bo wiele problemów, które ich stresowały, a głównie nadmiar pracy z jej strony, zniknęło. Mogą po prostu być razem bez całej presji zewnętrznej i to jest piękna rzecz.