Gigi Hadid i Tyler Cameron czują presję mediów! Przestaną razem wychodzić?

2019-09-12 12:07 kp
Gigi Hadid, Tyler Cameron
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News; Wylde / SplashNews.com/East News

Gigi Hadid i Tyler Cameron starają się spędzać czas z dala od paparazzich. Słynnej modelce i jej nowemu chłopakowi nie udaje się jednak uniknąć ogromnego zainteresowania, a fotografom udało się zrobić im zdjęcie nawet na pogrzebie jej babci. Parze coraz bardziej doskwiera randkowanie w świetle fleszy. Gigi boi się, że będzie jak z Zaynem Malikiem?

Przez cały okres swojego związku Zayn Malik i Gigi Hadid zmagali się z niekończącymi się plotkami na ich temat i śledzącymi ich na każdym kroku paparazzimi. Tak duże zainteresowanie przekładało się na liczne napięcia między nimi, które w końcu doprowadziły do ich rozstania. Dziś Gigi Hadid nie chce powtarzać tego scenariusza i zależy jej na tym, by randki z Tylerem Cameronem nie trafiały do serwisów plotkarskich.

Sprawa nie jest jednak prosta. W mediach regularnie pojawiają się kolejne komentarze "znajomych" gwiazd, a po ich wspólnym wyjeździe na pogrzeb babci Gigi Hadid modelka i celebryta zostali już oficjalnie ochrzczeni parą. Tymczasem oni wciąż tylko niezobowiązująco się spotykają.

Gigi Hadid i Tyler Cameron zmęczeni zainteresowaniem

Kolejny informatorzy serwisu People donoszą, że Gigi Hadid i Tyler Cameron mają już dość podążających za nimi reporterów.

Zainteresowanie mediów jest dla nich trudne. Próbują tym kierować, ale wiedzą, że prasa potrafi wyolbrzymić każdą ich randkę i zrobić z niej coś wielkiego. Nie chcą czuć presji, by robić więcej niż teraz.

- czytamy.

Jednocześnie źródło tabloidu zapewnia, że choć Gigi i Tyler są sobą zauroczeni, trudno tu mówić już o poważnym związku. Fakt, że modelka zabrała Tylera ze sobą do Holandii na pogrzeb babci, był dla niego jednak ważnym sygnałem i sporo dla niego znaczył.

Myślicie, że coś z tego będzie?

NAJNOWSZE