Georgina Rodriguez urzekła nie tylko Cristiano Ronaldo! Jej zdjęcia robią furorę

2022-01-22 18:12 AM

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są ostatnio częstymi gośćmi serwisów plotkarskich. Para już wkrótce na świecie powita swoje kolejne dzieci, dodatkowo kilka dni temu, piłkarz nazwał ukochaną swoją żoną, co wzbudziło falę spekulacji.

Cristiano Ronaldo od zawsze kochał towarzystwo pięknych kobiet. Jego serca skradały modelki i aktorki. A kiedy pod koniec 2016 roku poznał Georginę Rodriguez szybko było wiadomo, że to ta jedyna.

Para szybko potwierdziła swój związek, pojawiając się publicznie na oficjalnych wyjściach. W 2017 roku powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko i od tego czasu tworzą szczęśliwą rodzinę.

W 2021 roku na Instagramie ogłosili, że spodziewają się bliźniaków! Celebrytka jest już w zaawansowanej ciąży, więc rodzina piłkarza może powiększyć się lada dzień.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?

Uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych i pięknych par w show-biznesie. Obdarzona nieziemską urodą Georgina, skradła serce nie tylko CR7, ale także wielu internautów. Sama szybko zdobyła rzeszę fanów, a jej konto na Instagramie obserwuje obecnie prawie 30 mln osób.

Zdjęcia z sesji zdjęciowych, luksusowe życie, a przede wszystkim rodzinne fotki zdobią profil Rodriguez. Pod każdym postem zbiera miliony polubień i tysiące komentarzy!

W galerii znajdziecie, najlepsze zdjęcia Georginy z jej Instagrama!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Zobacz też: Lady Gaga w naturalnym wydaniu

NAJNOWSZE