G-Eazy i Ashley Benson

i

Autor: instagram.com/g_eazy

G-Eazy składa Ashley Benson urocze życzenia. "Kocham Cię do księżyca i z powrotem"

2020-12-20 20:06

G-Eazy i Ashley Benson niechętnie dzielą się z fanami swoim związkiem. Para ceni swoją prywatność i niechętnie publikuje wspólne zdjęcia. Z okazji urodzin celebrytki G-Eazy zrobił wyjątek! Opublikował na instagramie urocze życzenia.

G-Eazy niechętnie dzieli się ze światem swoim życiem prywatnym. Odkąd związał się z Ashley Benson, trzyma fanów na dystans. Tylko czasami do mediów docierają informacje o ich relacji.

Kilka miesięcy temu G-Eazy i Ashley Benson zaśpiewali razem cover Radiohead's Creep. A gdy ona zaśpiewała All the Things You're Searching For z jego albumu Everything's Strange Here, rozpływał się w nad jej talentem.

Diablo 4 i Far Cry 6 [Najbardziej wyczekiwane gry 2021] | ESKA XD - Blogier #12

Pracując z nią, ustawiam jej mikrofonem i obserwuję, jak śpiewa bez wysiłku. Ma ten wyjątkowy ton głosu i fakturę oraz coś, co jest jej bardzo wrodzone, biorąc pod uwagę, że nie jest to jej główna praca ani coś, czego jest znana.

Wszystkiego najlepszego, piękna @ashleybenson. Kocham Cię aż do księżyca i z powrotem.

Urocza para?

Co jedzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Wspaniale schudł, paradoksalnie jedząc więcej jedzenia. Jednak lepszej jakości i zdrowszego. Fan mięsa i sportu. Je nawet 4000 kalorii dziennie! Jest to...

Zachwycał się G-Eazy.

Po jego ostatnim wpisie na instagramie dowiadujemy się, że uczucia nie słabną!

G-Eazy wyznaje Ashley Benson miłość

Z okazji urodzin Ashley Benson G-Eazy opublikował na instagramie uroczy wpis. Widzimy ich podróże po Nowym Jorku, przytulne wspólne życie w Los Angeles i kilka innych, rozkosznych ujęć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE