FINAŁ LIGI EUROPY 2015 online, mecz Dnipro Sevilla. Grzegorz Krychowiak: “Walka na całego!”

2015-05-24 15:52
Finał Ligi Europy 2015 online - Grzegorz Krychowiak
Autor: instagram.com/krychowiak8 Finał Ligi Europy 2015 online - Grzegorz Krychowiak

Finał Ligi Europy 2015 Dnipro Sevilla zapowiada się fantastycznie! Zobaczcie, jak kolegów z Sevilla FC zagrzewa do walki Grzegorz Krychowiak! Na dokładkę dodajemy też link do transmisji live - zobaczcie, gdzie oglądać Finał Ligi Europy 2015 online!

Finał Ligi Europy 2015, mecz Dnipro Sevilla zapowiada się, jako fantastyczne piłkarskie widowisko! Skąd to wiemy? Wystarczy spojrzeć na facebookowe konto polskiej gwiazdy Sevilla FC! Grzegorz Krychowiak i jego koledzy z drużyny obiecują “walkę na całego”!

Mecz Dnipro Sevilla, czyli zorganizowany po raz pierwszy w Warszawie na Stadionie Narodowym Finał Ligi Europy 2015, odbędzie się już w środę 27 maja. Punktualnie o godzinie 20:45 piłkarze Dnipro i Sevilli, z Grzegorzem Krychowiakiem na czele, powalczą o puchar Ligi Europy 2015!

Jakie nastroje panują wśród piłkarzy? Tuż przed meczem Dnipro Sevilla Grzegorz Krychowiak zamieścić na Facebooku kilka ciekawych postów. Oto najnowszy z nich:

Od 20:45 walka na całego! Cel - obronić Ligę Europy!Posted by Grzegorz Krychowiak on 27 maja 2015

Można odnieść wrażenie, że Finał Ligi Europy 2015 to dla piłkarzy Sevilla FC spacer po pewną wygraną. Ale niech nie zwiodą Was uśmiechy i dobry humor graczy Sevilli :) Grzegorz Krychowiak i pozostali piłkarze drużyny z Andaluzji są przed Finałem Ligi Europy 2015 zmotywowani do naprawdę ostrej walki!

“Od 20:45 walka na całego! Cel - obronić Ligę Europy!” - napisał Grzegorz Krychowiak przy zdjęciu z oficjalnego treningu przed Finałem Ligi Europy 2015.

FINAŁ LIGI EUROPY 2015 ONLINE I W TV - GDZIE OGLĄDAĆ MECZ DNIPRO SEVILLA?

Mecz Dnipro Sevilla, czyli Finał Ligi Europy 2015 online zobaczyć możemy dzięki transmisji live na stronach jednego z największych polskich serwisów. Poniżej znajdziecie link do transmisji meczu Dnipro Sevilla online:

Finał Ligi Europy 2015 online - mecz Dnipro Sevilla - transmisja live

Oczywiście Finał Ligi Europy 2015 online legalnie dostępny będzie jedynie za opłatą. Ale mamy też dobrą wiadomość! Transmisja na żywo w Internecie to nie jedyna opcja, aby oglądać Finał Ligi Europy 2015 na żywo!

Mecz Dnipro Sevilla będzie dostępny live także w telewizji, w tym w otwartym kanale TVP1. Finał Ligi Europy 2015 pokaże też Canal+, dostępny w wybranych pakietach sieci kablowych oraz na platformach cyfrowych.

Przypominamy - Finał Ligi Europy 2015 Dnipro Sevilla odbędzie się już w środę 27 maja. Transmisja live ze Stadionu Narodowego w Warszawie startuje o godz. 20:45.

Niezależnie od tego, czy zamierzacie oglądać Finał Ligi Europy 2015 online, w telewizji, czy też w pubie ze znajomymi, pamiętajcie, aby mocno trzymać kciuki za Grzegorza Krychowiaka, polskiego pomocnika FC Sevilla!

Kto Waszym zdaniem wygra mecz Finał Ligi Europy 2015?

Fantastic T-shirts for final #VamosMiSevilla #RoadtoWarsaw #RoadtoVarsovia Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Grzegorz Krychowiak (@krychowiak8)

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE