Liber

i

Autor: AKPA Fani nie mają litości dla Libera

Podpadł fanom

Fani nie mają litości dla Libera. Chodzi o nową piosenkę. "Dramat"

2024-04-18 11:51

Kilka dni temu światło dzienne ujrzała nowa piosenka Libera zatytułowana "Wilk". Utwór stylistyką znacznie odbiega od wcześniejszych dokonani Piotrowskiego, jednak nie to zwróciło największą uwagę internautów, a tekst utworu, który ich zdaniem skierowany jest to byłej żony muzyka - Sylwii Grzeszczak. Raper postanowił zapytać obserwatorów, jak podoba im się jego najnowszy kawałek. Reakcje internautów nie pozostawiają złudzeń.

Ponad pół roku temu media obiegła niespodziewana informacja. Małżeństwo Marcina "Libera" Piotrowskiego i Sylwii Grzeszczak dobiegło końca. Para, która małżeństwem była od ponad dziesięciu lat, uchodziła za niezwykle zgrany duet, nie tylko na scenie. Muzycy zgodnie przyznawali, że rozstali się w zgodzie i obecnie są na stopie przyjacielskie. Wszystko na to wskazywało, gdyż jeszcze nie tak dawno Liber gratulował sukcesu Sylwii po wydaniu jej singla "Motyle".

Liber odgryza się Sylwii Grzeszczak. Wymowny tekst jego nowej piosenki

Jednak najnowszy kawałek rapera "Wilk" pokazał nieco inne oblicze tej relacji.

"Taka ładna i w porządku, ale już eks, od niedawna już eks. Pomyślałem, że to potrwa dłużej niż dzień czy pięć tygodni. Nie ma to znaczenia, bo czuję już, że się włączył samotny wilk" - te słowa zwrotki nie pozostawiają raczej złudzeń, do kogo kieruje swoje słowa raper.

To jednak nie koniec. W refrenie uderza jeszcze mocniej w swoją eks:"Już nikt nie będzie mówił mi, co mam robić, żyję jak wilk (...). Mało mam powietrza, lubię nasz dom, ale muszę wyjść, bo napisane mam uciekać w DNA kod" - śpiewa.

Liber śpiewa o Grzeszczak? Fani nie mają dla niego litości

Od momentu ukazania się najnowszej piosenki poznańskiego rapera minął niespełna tydzień. Muzyk, który jest aktywny w mediach społecznościowych, postanowił zapytać internautów, co sądzą o jego najnowszym kawałku.

Jak Wam się podoba "Wilk" ? 🐺Bo mój ziomek lew mówi że spoko 👌- napisał Liber.

Na odpowiedź internautów nie musieliśmy długo czekać. Okazuje się, że tekst utworu wzburzył opinię publiczną, a obserwatorzy mocno krytykują wykonawcę w komentarzach. Chyba nie takich odpowiedzi spodziewał się muzyk.

Kawałek to taki trochę „kryzys 40 latka”. Niestety zero w nim klasy

Nie bardzo ..i każdy mądry człowiek wie co chciałeś przekazać , przykre zachowanie

Dramat. Dawno nie słyszałam tak słabego utworu/ pod każdym względem.

Nie stety nie trochę poplynoles na swoją niekorzyść

Niestety, w tym przypadku jestem na nie 😓 - czytamy pod zamieszczonym postem.

Zgadzacie się z opinią internautów? A może podoba Wam się najnowszy kawałek poznańskiego rapera?