Ewelina Lisowska

i

Autor: AKPA, Insta/ewelinalisowskaofficial

Gwiazdy

Ewelina Lisowska w seksownym bikini. Najnowsze zdjęcie rozpaliło zmysły fanów

2023-05-29 15:38

Gwiazda pochwaliła się pocztówką z podróży, która rozpaliła zmysły fanów. Prosto z ciepłej Sardynii, na jej profil, wleciały fotografie, które potrafią przywrócić o zawrót głowy. Jej obserwatorzy są zachwyceni figurą oraz urodą artystki, o czym chętnie piszą w komentarzach. Ewelina wygląda fenomenalnie!

Ewelina Lisowska wstawiła zdjęcie, przez której jej fanom opadły szczęki. Gwiazda podzieliła się z fanami jednym z wakacyjnych kadrów, na którym pozuje w stroju kąpielowym. Trzeba przyznać, że 31-latka wygląda znakomicie, a odpoczynek zdecydowanie jej służy. Ewelina, za wakacyjny kierunek, obrała tym razem słoneczną Sardynię, w której oprócz zwiedzania i pływania łodzią oddaje się także słodkiemu lenistwu i opalaniu. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami krótkimi filmikami i kadrami, na których widać, że znakomicie się bawi. Po tym, jak wrzuciła zdjęcie z basenu, jej fani nie mogli powstrzymać się od masy komentarzy z komplementami.

Jann dostał od Eurowizji drugą szansę! Polak ma spore szanse na wygraną

Someone Like Youuuu | #DokończPiosenkę 16

Ewelina Lisowska - bikini

Gwiazda wielokrotnie przyznawała, że czuje się w swojej skórze doskonale. Podkreślała przy tym również, że zamiast katowania się niezdrowymi głodówkami i bardzo intensywnymi ćwiczeniami stawia na balans, na który składa się zdrowe odżywianie i odrobina ruchu. Podkreślała przy tym, że dążenie do obecnego kanonu piękna nie jest jej celem. Najważniejsza jest dla niej psychika i dobre samopoczucie. Trzeba przyznać, że takie podejście jest godne wielu pochwał. Co więcej, okazuje się, że przynosi znakomite efekty! Udowadniają to najnowsze zdjęcia z wakacji, którymi Ewelina postanowiła podzielić się na swoim Instagramie. Fani są zachwyceni zarówno jej podejściem do życia, urodą jak i figurą.

Lil Masti tłumaczy się ze swojego zachowania. Fani martwią się o jej zdrowie

Najseksowniejsza kobieta w Polsce ❤️😍

Wyglądasz naprawdę przepiękne Ewelina 😍😍❤️

Wyglądasz bosko🔥