Ewa Chodakowska

i

Autor: WBF / Screen/Instagram/@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska śpiewała w zespole heavy metalowym. Pokazała swoje umiejętności w internecie

2022-04-06 13:49

Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami materiałem wideo, na którym śpiewa i gra na gitarze. Trenerka zaskoczyła wszystkich swoimi umiejętnościami wokalnymi i zdradziła, że wiele lat temu śpiewała w zespole heavy metalowym.

Ewa Chodakowska opowiedziała fanom o swojej muzycznej przeszłości. Okazało się, że popularna trenerka uwielbia gitarową muzykę, a jako nastolatka pisała wiersze i śpiewała w chórku. Na Instagram wrzuciła wideo prezentując fanom swoje umiejętności.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ewa Chodakowska pokazała ciążowy brzuszek! Wszyscy pospieszyli z gratulacjami

Popis wokalny Ewy Chodakowskiej na Instagramie

Prawdziwą pasją Ewy Chodakowskiej jest sport i spełnia się zawodowo pomagając innym w powrocie do formy oraz promując zdrowy styl życia. Niewiele osób jednak wie, że Ewa Chodakowska w przeszłości była mocno związana z muzyką. Trenerka podzieliła się na Instagramie nagraniem, na którym prezentuje swoje umiejętności gry na gitarze i kunszt wokalny.

Nie samym treningiem żyje człowiek. Jako nastolatka pisałam wiersze. Grałam na gitarze i układałam muzykę do swoich tekstów. Śpiewałam też w zespole Heavy Metalowym... w chórku – napisała w instagramowym wpisie - W wieku 12 lat słuchałam już z wyboru Nirvany, Metallica, The Doors, Rage Against the Machine. Bo wcześniej nie miałam wyjścia. Starszy o 7 lat brat, słuchał tego na cały dom. Przesiąknęłam na FOREVER – dodała.

Jak Ewa Chodakowska została trenerką

Ewa Chodakowska urodziła się 24 lutego 1982 roku w Sanoku, gdzie ukończyła podstawówkę i liceum. Po szkole nie miała na siebie pomysłu. Wyjechała na dwa lata do Anglii, a chwilę potem wyruszyła na wczasy do Grecji, gdzie na plaży spotkała miłość swojego życia. Okazało się, że Lefteris Kavoukis jest trenerem personalnym i swoją pasją do sportu zaraził Ewę, która pokochała aktywność fizyczną do tego stopnia, że postanowiła uczynić z niego swój zawód. Ukończyła Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens.

Po dwóch latach w Grecji chciała wrócić do Polski. Była przekonana, że ukochany wyjedzie wraz z nią, jednak trener nie chciał opuszczać swojego kraju. Para zawarła umowę - kto po roku odniesie większy sukces, ten zdecyduje o miejscu zamieszkania. Ewa zabrała się ostro do pracy, założyła profil na Facebooku, a po 12 miesiącach przeniosła się z partnerem do Polski. 9 września 2019 roku zawarli związek małżeński w rodzinnej miejscowości Ewy, Sanoku.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Chodakowska vs Lewandowska. Konflikt czy współpraca?