Eva Longoria skończyła 45 lat! A wygląda na... Ile? Zobaczcie HOT zdjęcia!

2020-03-15 10:28 nk
Eva Longoria
Autor: www.instagram.com/evalongoria

Eva Longoria to jedna z najseksowniejszych aktorek świata. Gwiazda serialu Gotowe Na Wszystko wciąż rozbudza wyobraźnię swoich fanów. Uwierzycie, że ponętna celebrytka o meksykańskich korzeniach ma już 45 lat? A na ile wygląda? Oceńcie sami jej HOT ZDJĘCIA!

Eva Longoria sławę zawdzięcza serialowi Gotowe Na Wszystko. Wcześniej już jednak miała wielu fanów - w dużej mierze dzięki swojej wyjątkowej, egzotycznej urodzie. Mierząca zaledwie 157 cm aktorka o filigranowej budowie może powiedzieć, że jej sława jest znacznie większa, niż ona sama!

Urodziny Evy Longorii

Eva Longoria właśnie skończyła 45 lat. Amerykańska aktorka o meksykańskich korzeniach wychowała się wraz z trzema siostrami i ukończyła licencjat z kinezjologii. Początkowo planowała karierę naukową, jednak ostatecznie wyruszyła do Los Angeles w poszukiwaniu sławy. Przełomem okazał się dla niej angaż w tasiemcu Żar Młodości.

Eva Longoria jest obecnie mężatką po raz trzeci. Po małżeństwach z: aktorem Tylerem Christopherem (2002-2004) i Tonym Parkerem (2007-2011) w 2016 roku poślubiła biznesmena José Antonio Bastóna. 18 czerwca 2018 Eva Longoria-Baston urodziła synka, Santiago Enrique.

Eva Longoria ma też wielu sławnych przyjaciół. Przyjaźni się m.in. z Beckhamami. Została nawet matką chrzestną ich dzieci!

Piękna gwiazda skończyła właśnie 45 lat. Czy Eva Longoria wygląda na swój wiek? Oceńcie sami, oglądając jej zdjęcia!

Top 5 najseksowniejszych postaci z gier komputerowych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE