EUROWIZJA 2015: Polska piosenka na żywo! Zobacz, jak Monika Kuszyńska śpiewa "In The Name Of Love"!

2015-05-15 17:54
Eurowizja 2015 - polska piosenka - Monika Kuszyńska In The Name Of Love
Autor: youtube.com Eurowizja 2015 - polska piosenka - Monika Kuszyńska In The Name Of Love

EUROWIZJA 2015: polska piosenka na scenie w Wiedniu zabrzmiała wyśmienicie! Monika Kuszyńska zaśpiewała In The Name Of Love podczas oficjalnej próby! Zobacz video!

Przed nami Eurowizja 2015! Polska piosenka na Eurowizję to w tym roku utwór In The Name Of Love. Monika Kuszyńska, autorka polskiej piosenki na Eurowizję, ma już za sobą pierwszy występ na scenie w Wiedniu!

Zobaczcie, jak brzmi podczas próby do konkursu Eurowizja 2015 polska piosenka! Monika Kuszyńska i jej utwór In The Name Of Love ma szansę uwieść widzów Eurowizji? Oceńcie sami!

Jak poradzi sobie Monika Kuszyńska podczas konkursu Eurowizja 2015? Polska piosenka brzmi zupełnie inaczej, niż zeszłoroczna propozycja Donatana i Cleo. Można powiedzieć, że brzmi dokładnie tak, jak większość piosenek na Eurowizji... Ale może właśnie w tym tkwi sekret zwycięzców?

Póki co, faworytami Eurowizji są m.in. Szwecja i Włochy. Monika Kuszyńska i jej utwór In The Name Of Lovew rankingach bukmacherów znajduje się na szarym końcu stawki faworytów na podium konkursu Eurowizja 2015. Polska piosenka na Eurowizję jest aż tak kiepska? A może po prostu bukmacherzy nie znają się na muzyce?

Jak myślicie? Czy polska piosenka na Eurowizję 2015 ma szansę przejść do finału? A może wierzycie, że Monika Kuszyńska i In The Name Of Love trafią na podium konkursu Eurowizja 2015?

NAJNOWSZE