Monika G. prowadziła auto PIJANA! "Esmeralda" miała 1,5 promila. Są zarzuty!

2018-10-10 12:27
Esmeralda
Autor: VIPHOTO/East News

Jedna ze znanych sióstr-celebrytek, Monika G. usłyszała zarzut prowadzenia auta i spowodowania wypadku pod wpływem alkoholu. Miała we krwi 1,5 promila!

Jedna ze znanych sióstr G. ukrywająca się pod pseudonimem "Esmeralda" Monika G. usłyszała właśnie zarzut spowodowania wypadku drogowego pod wpływem alkoholu.

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga potwierdza, że podejrzana usłyszała zarzut z artykułu 178a Kodeksu karego. Monika G. będzie sądzona za prowadzenie pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu.

KONIEC KARIERY ZNANEJ SIOSTRY ESMERALDY?

Siostry G. pojawiły się w mediach znikąd i szybko stały się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek. Niestety wszystko wskazuje na to, że kariera przynajmniej jednej z nich zakończy się równie błyskawicznie.

Monika G. odpowie przed sądem za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Chodzi o wypadek spowodowany przez "Esmeraldę" na początku wakacji. Monika G. uderzyła swoim Audi w budynek na rogu warszawskich ulic Ząbkowskiej i Brzeskiej. Cudem nie doszło do poważnej tragedii - w pobliżu wypadku Moniki G. znajdowało się wiele osób, ponieważ nieopodal odbywała się impreza plenerowa.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE