Dziewczyny z Dubaju - film Dody - pierwsze zdjęcia

i

Autor: instagram.com / Doda

Dziewczyny z Dubaju: Film Dody pokona "365 dni"? Reakcje fanów na pierwsze zdjęcia

2021-08-19 11:23

Już wkrótce do kin trafi długo zapowiadany film "Dziewczyny z Dubaju", którego współproducentką jest Dorota Rabczewska. Doda pokazała na Instagramie pierwsze zdjęcia z produkcji. Ujęcia wywołały falę komentarzy - w większości bardzo pozytywnych. Zdaniem części fanów, film Dody może być mocną konkurencją dla "365 dni". Zobaczcie, co piszą fani o filmie "Dziewczyny z Dubaju"!

O tym, że film "Dziewczyny z Dubaju" będzie jedną z najgłośniejszych polskich premier ostatnich lat, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Współprodukowane przez Dodę obraz porusza wątek, który swego czasu wzbudzał bardzo wiele kontrowersji. O prostytucji polskich modelek rozpisywały się największe media, a w sieci nie brakowało spekulacji, które gwiazdy zamieszane były w proceder. 

Film oparty na wątkach "afery dubajskiej" opowiada losy Emi, dziewczyny, która marzy o karierze i luksusach. Bohaterka zostaje dziewczyną do towarzystwa, a następnie sama werbuje kolejne dziewczyny. Wśród kobiet, które udaje jej się namówić, nie brakuje celebrytek, modelek i gwiazd ekranu. Szybko okazuje się jednak, że arabskim szejkom nie wystarcza jedynie samo towarzystwo pięknych pań...

"Dziewczyny z Dubaju": pierwsze reakcje na zdjęcia z filmu

Wyreżyserowany przez Marię Sadowską film "Dziewczyny z Dubaju" ma trafić do kin już jesienią. Póki co Doda pokazała na swoim Instagramie pierwsze zdjęcia z produkowanego przez siebie obrazu.

Fotki bardzo spodobały się fanom piosenkarki i sądząc po komentarzach z Instagrama, film "Dziewczyny z Dubaju" będzie cieszyć się sporą popularnością. Niektórzy fani już teraz wróżą, że pod względem liczby sprzedanych biletów film Dody pokona "365 dni"!

Co jeszcze piszą fani Dody?

Nie moge sie doczekac? przylece specjalnie do Polski na premiere?

Mam nadzieję, że będzie grubo, że to nie będzie słodko-erotyczno-pierdzące 365 dni. Liczę na ciężkie, dające do myślenia kino.

To bedzie film ?

Będzie gruuubo ?

Nie mogę się doczekać ❤️❤️

Niech ten czas szybciej leci ??

Doda jesteś ikona ❤️

Doda, czekam z niecierpliwością, daj na NETFLIX plizzz??

Ojjjj czekamy na ten film Doda czekamy !!! ????

...to tylko niektóre wybrane głosy fanów, wśród których naprawdę trudno znaleźć negatywne komentarze.

A Wy wybierzecie się na "Dziewczyny z Dubaju"?

Sonda
Pójdziesz do kina na film "Dody"?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 13.08.2021