Daniel Craig, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Simon Cowell

i

Autor: Rex Features/East News / ANGELA WEISS/AFP/East News / AA/ABACA/Abaca/East News Daniel Craig, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Simon Cowell i inne gwiazdy, które nie przekażą swojego majątku dzieciom

Wyznania gwiazd

Dzieci tych gwiazd nie dostaną ich majątku. Powody zaskakują [GALERIA]

2024-06-20 12:29

Zarobki gwiazd bywają nieziemsko wysokie, jednak mimo, iż stać ich na zapewnienie swoim pociechom luksusów, w których mogłyby pławić się do końca życia, niektóre sławne osobistości nie planują przepisywać im w testamencie swojego majątku. Kto podjął taką decyzję i jakie są tego powody? Odpowiadamy.

Dzieci gwiazd prowadzą dostanie życie, mają wszystko i w gruncie rzeczy nie znają innych realiów. Ich rodzice w większości zaczynali ze skromnym kapitałem, dlatego dobrze znają wartość pieniądza i mają do niego szacunek. Pragną nauczyć tego swoje dzieci, dlatego nie zamierzają ułatwiać im przetrwania w dorosłym życiu.

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Cele charytatywne, edukacja, własne przyjemności - na to gwiazdy chcą wydać swoje pieniądze

Ashton Kutcher i Mila Kunis pragną przekazać swój majątek na cele charytatywne, a George Lucas marzy, aby wspierać edukację, ponieważ rozwój intelektualny i emocjonalny to według niego narzędzie, które zapewnia dzieciom najlepszy start w przyszłość. Natomiast Daniel Craig planuje wydać swoje pieniądze jeszcze przed odejściem z tego świata, ponieważ dziedziczenie jest jego zdaniem "niesmaczne". A jaką filozofię wyznają inne gwiazdy i dlaczego nie zamierzają zapisywać majątku swoim pociechom? SPRAWDŹ NASZĄ GALERIĘ!