Dua Lipa i Halsey na ARIA Awards 2019! Jedna z nich naśladuje Julię Wieniawę? ZDJĘCIA!

2019-11-27 15:35 nk
Halsey i Dua Lipa na ARIA Awards 2019
Autor: Zuma / SplashNews.com/East News

Dua Lipa i Halsey pojawiły się na rozdaniu najważniejszych nagród australijskiego przemysłu muzycznego. Obie artystki postawiły na białe stylizacje, przy czym sukienka jednej z nich mocno przypomina nam tę, w której jakiś czas temu prezentowała się Julia Wieniawa! Naszym zdaniem - bardzo trafiona inspiracja! Zobaczcie zdjęcia!

Echa niedzielnej gali American Music Awards 2019 jeszcze nie ucichły, a gwiazdy już miały okazję zabłysnąć na kolejnej imprezie muzycznej, tym razem w Australii. Z USA to dość daleko, jednak przecież zawsze znajdą się takie, które nie odpuszczą takiej okazji do zaprezentowania się w kolejnej kreacji. Pokusiły się o to Halsey i Dua Lipa, które poleciały do Sydney na ARIA Awards 2019 - rozdanie najważniejszych nagród australijskiego przemysłu muzycznego.

Halsey i Dua Lipa na ARIA Awards 2019. Która bardziej HOT?

Obie piosenkarki na ściance stanęły odziane w biel, jednak każda z nich reprezentowała inny styl. Jedna z nich skojarzyła nam się z niedawną stylizacją Julii Wieniawy...

Dua Lipa pokazała się na ARIA Awards w białej mini sukience z "cicikiem" na dekolcie i grubych czarnych rajstopach. Naszym zdaniem wypadła dość kiczowato. Za to Halsey oczarowała nas swoim kompletem: krótki top + długa spódnica na kole. Cały zestaw był jakby pobazgrany pisakami.

W podobny ton uderzyła Julia Wieniawa podczas gali Kobieta Roku Glamour 2019. Nie wiemy, czy właśnie nią inspirowała się Halsey, ale jeśli tak, to był to bardzo dobry kierunek!

NAJNOWSZE