Dua Lipa i Anwar Hadid kręcą razem teledysk! "Są seksowne sceny!"

2020-06-21 10:59 KP
Anwar Hadid i Dua Lipa
Autor: Invision/Invision/East News

Dua Lipa i Anwar Hadid zaledwie kilka dni temu świętowali pierwszą rocznicę związku. Para tak dobrze czuje się w swoim towarzystwie, że postanowiła nie rozstawać się nawet na chwilę! Stąd pomysł kręcenia razem teledysku. Wokalistka zatrudniła swojego chłopaka przy najnowszym klipie i możemy spodziewać się na pewno kilku gorących scen!

Gdy rok temu Dua Lipa zaczęła coraz więcej czasu spędzać z Anwarem Hadid, nie mogła się spodziewać, że przyjaźń i wspólne zainteresowania przerodzą się w poważne uczucie. Dziś wokalistka i model są nierozłączni i kilka dni temu świętowali pierwszą rocznicę związku. Ostatnie miesiące były dla nich paradoksalnie wyjątkowo szczęśliwe - pandemia koronawirusa sprawiła, że mieli dla siebie niespodziewanie dużo czasu.

Dua Lipa i Anwar Hadid kręcą teledysk

Ponieważ restrykcje związane z koronawirusem zostały ostatnio nieco poluzowane, Dua Lipa może wrócić do pracy. Jak donoszą media, gwiazda zaczęła pracować w Londynie nad nowym teledyskiem. Towarzyszy jej w tym Anwar Hadid! Okazuje się, że zatrudnienie chłopaka ma znacznie więcej plusów niż mogliśmy przypuszczać - chociażby wyklucza problem z zazdrością :)

Ponieważ lockdown jest luzowany wolniej niż się spodziewali, postanowili iść naprzód i nakręcić teledysk z Anwarem, ponieważ on i Dua nie muszą znajdować się w odległości dwóch metrów od siebie. To świetnie dla Anwara, ponieważ nie będzie musiał oglądać, jak Dua wije się z innym mężczyzną, nie wspominając już o popularności, jaką da mu występ w teledysku. Nakręcili kilka seksownych scen, więc było to zabawą dla nich obojga.

- zdradza informator.

Teledysk będzie promował czwarty po Don't Start Now, Physical i Break My Heart singiel z płyty Future Nostalgia - gwiazda nie ujawniła jednak, który.

NAJNOWSZE