Donald Trump wsiada do samolotu, a razem z nim... papier toaletowy! Ale wpadka!

2018-10-05 12:22
Donald Trump i jego papier toaletowy
Autor: .reddit.com Donald Trump i jego papier toaletowy

Cały świat wie, że prezydent USA pamiętał o skorzystaniu z toalety przed wejściem do samolotu!

Donald Trump wzbudza ogromne emocje, często skrajne. Jedni go nienawidzą, a inni kochają. Co by o nim nie sądzić, jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

Prezydent USA, wielki biznesmen... W ostatnich dniach jednak daje nam się poznać z nieco innej strony, tej bardziej ludzkiej. Wiemy na przykład, że przed podróżą Donald Trump korzysta z toalety, jak wszyscy normalni ludzie ;)

>> Ile piwa pije dziennie Donald Trump? Na pewno nie zgadniecie!

Donald Trump, jak każdy człowiek chodzi do toalety i... czasem zalicza wpadki. Prezydentowi USA udało się połączyć te dwie rzeczy.

>> Khloe i Kourtney Kardashian "odlajkowały" Kanye Westa na Twitterze! Poszło o Trumpa!

Kiedy Donald Trump wsiadał do samolotu, zabrał ze sobą papier toaletowy. I nie chodzi tu o jakieś specjalne względy bezpieczeństwa, podczas hm... posiedzenia ;) Kawałek białej taśmy po prostu przykleił się do buta Donalda Trumpa!

Z jednej strony, papier toaletowy, rzecz ludzka. Z drugiej, ktoś taki jak Donald Trump, zajmujący tak poważne stanowisko powinien dbać, by nie narażać się na śmieszność. Chociaż w takim układzie Donald Trump musiałby zrezygnować z twittera, a tak na pewno się nie stanie...

NAJNOWSZE