Doda

i

Autor: AKPA

Doda chwali się pośladkami. „Lata mijają, ale dup*ko to samo”

2023-05-16 14:24

Przed Dodą pracowite lato. Za pośrednictwem mediów społecznościowych piosenkarka pochwaliła się efektami najnowszej sesji zdjęciowej. Fani od razu mieli jedno skojarzenie - okładka płyty Diamond Bitch z 2007 roku. Wokalistka pochwaliła się kolażem, zwracając uwagę na jeden szczegół dotyczący jej wyglądu.

Sport to druga po muzyce pasja Dody. Wokalistka sporo wolnego czasu przeznacza na aktywności fizyczne, dzięki czemu wciąż zachwyca formą. Gwiazda w przeciwieństwie do wielu kobiet uwielbia chwalić się swoim wiekiem, bo jak tłumaczy, wciąż doskonale czuje się w swoim ciele, a doświadczenia z przeszłości pozwoliły jej stać się tym, kim jest teraz. Zbliżające się wielkimi krokami lato będzie niezwykle pracowite dla Dody. Artystka zaśpiewa na największych festiwalowych scenach w Polsce. Na pewno zobaczymy ją w Opolu i w Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwal. Gwiazda wspomniała, że jest szansa, iż nie zabraknie jej również podczas organizowanego przez TVN Top Of The Top Sopot Festival. Informując o swoich planach, Doda pochwaliła się w sieci efektami niedawnej sesji. Jedno ze zdjęć szczególnie mocno zwróciło uwagę fanów piosenkarki. Wszystko przez pozę, która znalazła się na okładce wydanego w 2007 roku solowego albumu artystki Diamond Bitch. Doda zareagowała na kolaż stworzony przez wielbiciela.

Doda poszła na obiad do baru mlecznego. Ceny mocno ją zaskoczyły!

Doda o swoich pierwszych Fryderykach. Wspomniała o nieprzychylności branży!

Doda reaguje na stare zdjęcie

2007 rok był ważny dla kariery Dody. Wokalistka nie tylko poinformowała o rozwodzie z Radosławem Majdanem, ale przede wszystkim rozpoczęła karierę solową. Płyta Diamond Bitch wylansowała hity Katharsis, Rany oraz To jest to i tygodniami zajmowała 1. miejsce na listach sprzedaży. Gdy fani zobaczyli najnowsze zdjęcie idolki, od razu skojarzyli je z obchodzącym swoje 16. urodziny wydawnictwem. Dodzie tak bardzo spodobał się podesłany kolaż, że zamieściła go na swoim Instagramie z typowym dla siebie podprowadzeniem.

Lata mijają, ale dupsko to samo - skwitowała piosenkarka.

Tego samego dnia na profilu Dody pojawił się wspomniany kolaż. W opisie do niego gwiazda wspomniała jednak o rzeczach ważnych. Zgadzacie się z jej słowami?