Diddy

i

Autor: Universal Music Polska Diddy został zatrzymany.

Skandal

Diddy podejrzany o przestępstwa na tle seksualnym. Służby wkroczyły do jego domu!

2024-03-26 12:25

Diddy mógł zajmować się handlem ludźmi w celach seksualnych. Takie podejrzenia pojawiły się po tym, jak Departament Bezpieczeństwa Krajowego Stanów Zjednoczonych zrobił nalot na jego posiadłości w trzeci miastach. Były partner Jennifer Lopez w przeszłości był już oskarżany o przestępstwa seksualne.

Diddy to pseudonim Seana Combsa, który jest raperem i wokalistą kojarzonym z muzyką r&b. Jego najpopularniejsza piosenka to I'll Be Missing You. Pisały o nim też serwisy plotkarskie i kolorowa prasa, głównie za sprawą związku z Jennifer Lopez. Od ponad 20 latach jego nazwisko kojarzone jest też ze śmiercią rapera Tupaca Shakura. Niektórzy są pewni, ze Combs miał powiązania z tragiczną strzelaniną. Teraz znalazł się w centrum kolejnego kryminalnego skandalu. 25 marca amerykańskie służby zrobiły nalot na posiadłości w Los Angeles, Miami i Nowym Jorku, których właścicielem ma być właśnie Diddy. Jak informuje The Guardian, powodem było śledztwo w sprawie handlu ludźmi w celach seksualnych. Nie wiadomo jednak, czy piosenkarzowi postawiono zarzuty.

Maks on air - SHORT Roxie i Smolasty

Oskarżenia o przestępstwa seksualne

W przeszłości Diddy kilkakrotnie był oskarżany o przestępstwa na tle seksualnym. Zarzucał mu to między innymi producent muzyczny Lil Rod, który pozwał go za zmuszanie do korzystania z usług prostytutek. Miał zostać odurzony, a na drugi dzień obudzić się w łóżku z prostytutkami i Combsem. Piosenkarka Cassie, która była partnerką Seana, pozwała go za gwałt i wieloletnie molestowanie seksualne. W latach 90. raper miał zgwałcić dwie kobiety. Łącznie Diddy'ego oskarżono o minimum sześć przestępstw seksualnych.

Diddy - najpopularniejsze piosenki

  • I'll Be Missing You
  • Last Night
  • Tell Me
  • Bump, Bump, Bump
  • Coming Home
  • I Need a Girl Part 2