Des’ree o nowej płycie

2006-11-21 11:18

Na rynku pojawił się kolejny album Des’ree zatytułowany „Dream Soldier”, opatrzony muzycznym znakiem jakości Radia Eska

Brytyjska piosenkarka Des’ree jest obecnie jedną z najpopularniejszych artystek na całym świecie. Sprzedała już ponad 5 milionów płyt i zdobyła liczne nagrody w tym kilka statuetek Brit Awards.

Des’ree zaśpiewała również główny motyw miłosny do filmu „Romeo i Julia”. Obecnie artystka wydała swój kolejny album zatytułowany „Dream Soldier”, który opatrzony muzycznym znakiem jakości Radia Eska można kupić na terenie całego kraju. Des’ree zapytana o znaczenie tytułu jej najnowszego albumu powiedziała: - dla mnie wyraz żołnierz wiąże się ze służbą – służbą swoim snom, marzeniom i aspiracjom. O tym opowiada ta płyta, tej zasady trzymam się w życiu prywatnym. Każdy powinien mieć cel i dążyć do jego spełnienia, choć może wymagać to od niego wiele wytrwałości.
Zapytana o ulubione piosenki z najnowszego albumu powiedziała: - najbardziej kocham Something Special. Czasami jakiś utwór sam spływa na ciebie i nachodzi twój umysł zupełnie niespodziewanie. W ten sposób narodził się właśnie ten kawałek. Lubię też Human, bo świetnie miesza prawdziwe sentymenty z funkowym podkładem. Z kolei w Cool Morning pobrzmiewają harfy i smyki, które uwielbiam. To brzmienie tak nieskrępowane i lekkie, że przywodzi mi na myśl dzikie łono natury.

NAJNOWSZE