Demi Lovato z nowym utworem. Napisała go dla zmarłego przyjaciela!

2021-10-11 13:51 AM
Demi Lovato
Autor: MICHAEL TRAN/AFP/East News

W sieci pojawił się nowy utwór Demi Lovato. Gwiazda we wzruszającym wpisie na Twitterze zdradziła, że piosenkę dedykuje przyjacielowi, który zmarł z powodu przedawkowania narkotyków!

Demi Lovato doskonale wie, jak niebezpieczne jest uzależnienie od narkotyków. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że sama wielokrotnie trafiała na odwyki, by poradzić sobie z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.

W 2018 roku media obiegła informacja, że Demi Lovato trafiła do szpitala z powodu przedawkowania środków odurzających.  

Piosenkarka dosłownie w ostatniej chwili została odratowana! Wydarzenia sprzed trzech lat stały się dla niej przełomowym momentem w życiu. Postanowiła zawalczyć o siebie i raz na zawsze skończyć z używkami, którymi wcześniej ratowała się w chwilach słabości.

Lovato więc doskonale wie, czym jest uzależnienie i jak żmudna jest walka o trzeźwość. Niestety używki zabrały jednego z jej przyjaciół.

Na Twitterze artystki pojawił się wzruszający wpis.

Dwa lata temu straciłam kogoś, kto tak wiele dla mnie znaczył. Miał na imię Tommy i był pięknym i wyjątkowym mężczyzną. Napisałam tę piosenkę dzień po tym, jak dowiedziałam się, że przegrał walkę z uzależnieniem. Ta choroba jest niezwykle przebiegła i potężna…

– pisała gwiazda.

Piosenka Demi Lovato o tytule Unforgettable, dostępna jest na YouTube.

Smolasty z piosenką Raj - występ w ESKA Live

Zobacz też: 

NAJNOWSZE