Dla Demi Lovato 2013 rok był naprawdę dobry. Teraz jednak autorka hitu Neon Lights postanowiła coś zmienić! Demi Lovato odchodzi z X Factor USA. Jakie ma plany na najbliższy czas? Wiemy to! :)
Demi Lovato: Neon Lights w X Factor. Muzyka jej [nie] przeszkadzała? VIDEO Youtube
Demi Lovato była jurorem programu X Factor USA od 2012 roku. Teraz jej przygoda z talent show dobiega końca! Demi Lovato postanowiła odejść z jury X Factora! Magazyn People donosi, że autorka hitu Neon Lights "miała świetny okres i dobrze bawiła się" na planie programu X Factor USA, ale "planuje spędzić nowy rok skupiając się wyłącznie na swojej muzyce".
Demi Lovato w najnowszym wywiadzie zdradziła, jakie ma plany na najbliższe tygodnie. Praca nad muzyką to nie jej jedyne założenia! Demi Lovato zamierza... porządnie odpocząć! I słusznie - ostatnio się dziewczyna napracowała ;)
Demi Lovato ODCHODZI z programu X Factor!
-"To bardzo ważne dla mnie [by mieć trochę czasu dla siebie]. Mam w planach parę rzeczy, zajęcie się sprawami, które mnie pasjonują. Kiedy pracuję ciężko praktycznie nie śpię, więc myślę, że na razie chcę odpocząć, zająć się powrotem do formy - zarówno jeśli o wygląd, jak i zdrowie chodzi. Chcę odpocząć psychicznie i duchowo - myślę, by zrobić sobie miesiąc na prawdziwy odpoczynek. Chciałabym mieć więcej czasu dla siebie, ale zdecydowałam, że też zamierzam wyruszyć w trasę koncertową" - cytuje Demi Lovato HollywoodLife.
Demi Lovato zbiera siły, a później wraca do ciężkiej pracy! Ciekawe, czy będzie tęsknić za X Factor.
Głosujcie na Gorącą 100 2013! Wszystkie hity do posłuchania na eskaGO.pl!
Demi Lovato ODCHODZI z programu X Factor! Wiemy, czym będzie się zajmować!
2013-12-20
16:54
Dla Demi Lovato 2013 rok był naprawdę dobry. Teraz jednak autorka hitu Neon Lights postanowiła coś zmienić! Demi Lovato odchodzi z X Factor USA. Jakie ma plany na najbliższy czas? Wiemy to! :)