Demi Lovato i Max Ehrich promienieją! Kolejne zdjęcie na ich Instagramie rozczula

2020-08-09 22:23 KP
Demi Lovato i Max Ehrich
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Demi Lovato i Max Ehrich wyrastają na najbardziej zakochaną parę światowego showbiznesu! Wokalistka i jej ukochany po kilku "cichych" miesiącach związku, kiedy to poznawali się i przekonywali, że są do siebie stworzeni, teraz z ogromną radością dzielą się ze światem swoim szczęściem. Ich najnowsze zdjęcia na Instagramie to prawdziwa słodycz!

Miłość Demi Lovato do Maxa Ehricha to być może najlepsze, co mogło ją spotkać! Wokalistka ma za sobą bardzo trudny czas, kiedy to walczyła z uzależnieniem od narkotyków i problemami z samooceną. Po kilku nieudanych relacjach pod koniec poprzedniego roku spotkała Maxa Ehricha, z którym spędziła czas społecznej izolacji związanej z pandemią koronawirusa.

Okazało się, że ten czas we dwójkę był dla nich wyjątkowo ważny - oboje zrozumieli, że wręcz nie mogą bez siebie żyć! I zaledwie po kilku miesiącach związku zaręczyli się...

Romantyczni Demi Lovato i Max Ehrich

Już od dawna Demi Lovato i Max Ehrich z ogromną przyjemnością dzielą się z fanami swoimi wspólnymi zdjęciami. Jak każde gwiazdy, zakochani czekali długi czas, zanim zdecydowali się ujawnić związek - to oznacza bowiem OGROMNE zainteresowanie mediów. Demi i Max świetnie sobie z tym radzą i wyraźnie ich to bawi! Para regularnie dodaje kolejne zakochane fotki, sprawiając tym ogromną przyjemność swoim fanom.

A dwie najnowsze są wyjątkowo urocze! Zobaczcie sami:

NAJNOWSZE