Dawid Podsiadło rozczula fanów swoją aparycją. Jego niewinna mina dodaje mu uroku

i

Autor: AKPA

WOŚP

Dawid Podsiadło przekazał radosną nowinę. „Są takie momenty, na które czekasz całe życie”

2024-01-23 9:06

Dawid Podsiadło oprócz tego, że słynie jako jeden z popularniejszych muzyków w Polsce, może pochwalić się również niebanalnym poczuciem humoru i tym, że często zaskakuje swoich fanów. Na swoim Instagramie opublikował nagranie, przez które wywołał istną euforię wśród jego miłośników.

Dawid Podsiadło to młody i niezwykle utalentowany artysta. Wszystko zaczęło się w 2012 roku, kiedy zwyciężył w drugiej edycji "X Factor". Artysta chętnie pokazuje swoje życie na social mediach, a liczba jego obserwatorów na Instagramie, przekroczyła 642 tysiące. Na swoim profilu zamieścił filmik, który z początku wydawał się premierą nowego teledysku. Nic bardziej mylnego! Podsiadło postanowił wspierać WOŚP!

WOŚP 2024: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!

Dawid Podsiadło na WOŚP

Dawid Podsiadło opublikował na swoim Instagramie wideo, w którym artysta wstaje o świcie, by rozpocząć trening. Wszystko po to, by finalnie zagrać mecz w badmintona. Okazuje się, że po drugiej stronie boiska - może stanąć każdy z nas. Szczęściarzem, który zmierzy się z Dawidem w meczu, będzie ten, kto wylicytuje jego wyjątkową aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego licytacja znajduje się pod nazwą "mecz badmintona z Dawidem Podsiadło". Wyjątkową zagrywkę można licytować do 5 lutego do godziny 16:23. Obecna kwota licytacji to 35 tysięcy złotych. Swoje nagranie, Podsiadło rozpoczął: "Są takie momenty, na które czekasz całe życie. Miliony godzin na treningach, tryliardy kilometrów, oceany potu i łez. Znacie mnie i wiecie, że moje życie to sport. Zawsze ekstremalny. Pora w końcu odsłonić karty - jestem gotowy rzucić wyzwanie światu. One man, one decision. 30 lat przygotowań. 32-gi finał WOŚP. It’s time. Myślisz, że dasz radę?" - czytamy na Instagramie.

Fani Dawida również podeszli do jego nagrania z dystansem i pod wideo pojawiły się między innymi takie komentarze: "'Są takie momenty, na które czekasz całe życie' - My czekający na teledysk do Nie ma Fal", "Marzę o tym aby Iga Świątek wygrała tą licytacje!", "Guwiarz z paletkom", "Czy do wylicytowania będzie możliwość podawania ręczników na meczy BABINGTONA Podsiadło-Świątek?" - czytamy. Miłośnicy Dawida rzucili niemałe wyzwanie Idze Świątek - myślicie, że mistrzyni tenisa się go podejmie?

Dawid Podsiadło wydaje płytę. Album nie będzie dla wszystkich. Dlaczego?

Podsiadło WOŚP

i

Autor: Allegro - Licytacje WOŚP - Dawid Podsiadło
Podsiadło WOŚP

i

Autor: Instagram - @dylanwishop

Dawid Podsiadło to polski kompozytor, piosenkarz oraz multiinstrumentalista. Na swoim koncie ma 18 nominacji do nagród Fryderyków, z czego 12 to wygrane. Urodził się 23 maja 1993 roku w Dąbrowie Górniczej. W swojej dyskografii ma 4 albumy studyjne: "Comfort and Happiness" (2013), "Annoyance and Disappointment" (2015), "Małomiasteczkowy" (2018) oraz "Lata dwudzieste" (2022). Podsiadło pobił rekord Polski i wyprzedał bilety (60 tysięcy) na Stadion Narodowy - w zaledwie 3 godziny.

Koncert Podsiadło i mecz Lechii Gdańsk tego samego dnia? Skomplikowana sytuacja na gdańskim stadionie

Zwycięzcy aukcji WOŚP współprowadzą program "Kultowe Kawałki, Kultowe Historie"