Dawid i Marta Kubaccy pokazali zdjęcia z wakacji. Kibice długo czekali na dobre wieści!

i

Autor: screen z Instagrama: https://www.instagram.com/_marta_ku_/ Dawid i Marta Kubaccy pokazali zdjęcia z wakacji. Kibice długo czekali na dobre wieści!

FANI ZACHWYCENI

Dawid i Marta Kubaccy pokazali zdjęcia z wakacji. Kibice długo czekali na dobre wieści!

2023-08-17 11:47

Dawid Kubacki postanowił wykorzystać ostatnie chwile przed przygotowaniami do zimowego sezonu i zabrał swoją rodzinę na wakacje. Wspolnie z żoną Martą i dziećmi może spędzić miły, rodzinny czas, bez światła kamer i aparatów. Sami postanowili ujawnić nieco prywatności pokazując zdjęcie z wypoczynku a fani rozpłynęli się na ten widok! Zobaczcie i przekonajcie się sami już teraz.

Spis treści

  1. Dawid i Marta Kubaccy - zdjęcia z wakacji

Dawid Kubacki w poprzednim sezonie skoków narciarskich walczył o zwycięstwo w Pucharze Świata, a kilka tygodni przed końcem sezonu rywalizował o miejsce na podium. Musiał jednak zrezygnować z pojedynków na największych obiektach świata, by skupić się na najważniejszej walce w swojej karierze. Walce o zdrowie swojej żony. W marcu 2023 cała Polska drżała o Martę Kubacką, której życie wisiało na włosku. W bardzo ciężkim stanie, jak relacjonował skoczek narciarski, trafiła pod opiekę lekarzy, a sam zawodnik poprosił o modlitwę. Kilka tygodni później Kubacki z radością poinformował, że wspólnie z małżonką wrócił do domu i będzie musiał uczyć się nowej rzeczywistości. Marta Kubacka ma bowiem wszczepiony kardiowerter-defibrylator, czyli rozrusznik serca. Teraz fani ponownie zalali małżeństwo pozytywnymi komentarzami. Widok Kubackich spędzających urlop po trudnej pierwszej połowie roku roztopił serca największych twardzieli!

Gwiazda Pytania na śniadanie znowu trafiła do szpitala. Niedawno straciła ciążę

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

Dawid i Marta Kubaccy - zdjęcia z wakacji

W maju 2023 Marta Kubacka udostępniła wzruszający post, za sprawą którego podziękowała internautom za wsparcie, a bliskim i lekarzom za uratowanie jej życia. W przejmujących słowach wyraziła nadzieję, że urządzenie, które w sobie ma pomoże jej przeżyć jeszcze wiele wspaniałych chwil z moja rodzina oraz bliskimi. Na pewno tak będzie, bo siła pozytywnych myśli i modlitwy fanów jest ogromna. A widać ją również pod wakacyjnymi zdjęciami kobiety. Opublikowała ona kilka fotografii, na których widzimy Dawida Kubackiego, a także ich dzieci, 2-letnią Zuzannę i siedmiomiesięczną Maję. Fani są zachwyceni i piszą:

Relax pierwsza klasa. Mała księżniczka wie jak wypoczywać ;) Wszystkiego dobrego, pięknego wypoczynku - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama;

Szacun że się Pani nie bała- ja już nigdy "po" nie byłam odważna. Pozdrawiam - doceniła jedna z fanek;

Kobiety mogą wszystko - napisała jedna z internautek;

Odpoczywajcie, należy wam się - napisała jedna z Pań.

Jednocześnie ucieszyli się, że para spędza wolny czas, urlopuje się, odpoczywa szczególnie po trudnych chwilach w ich życiu. Można przypuszczać, że korzystają ze słonecznych dni poza granicami naszego kraju, ale oni sami nie określili dokładnie swojej lokalizacji.