Dariusz K. usłyszał wyrok! Za śmiertelne potrącenie spędzi w więzieniu 61 tys. długich godzin!

2016-04-28 12:53
Dariusz K. - rozprawa
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News Dariusz K. - rozprawa

Dariusz K. - znany muzyk i były mąż Edyty Górniak usłyszał wyrok w sprawie o śmiertelne potrącenie kobiety. Zobaczcie szczegóły!

Dariusz K. usłyszał wyrok w sprawie o śmiertelne potrącenie kobiety. Zobaczcie szczegóły!

Jak informuje TVN24, decyzją warszawskiego sądu Dariusz K. spędzi w więzieniu 7 lat! Muzyk dostał też dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych! Wszystko to za spowodowanie śmiertelnego wypadku pod wpływem narkotyków!

O wyroku dla Dariusza K. przesądziła m.in. opinia biegłego toksykologa. Potwierdził on, że Dariusz K. znajdował się pod wpływem narkotyków. Muzyk miał zażywać kokainę i był pod jej wpływem w chwili spowodowania śmiertelnego wypadku.

Dariusz K. od 1,5 roku znajduje się w areszcie. Muzyk trafił tam w lipcu 2014 roku po spowodowaniu śmiertelnego wypadku. Przypomnijmy - Dariusz K. potrącił autem przechodzącą na pasach 63-letnią kobietę.

Dariusz K. oświadczył, że czuje się winny. Twierdzi jednak, że częściowo nie pamięta, co działo się w chwili wypadku. Dariusz K. przyznał też, że brał narkotyki dzień przed wypadkiem i zmieszał je ze środkami uspokajającymi.

>>Dariusz K. Edyta Górniak powodem, dla którego Dariusz K. brał narkotyki?

7 lat... To ponad 2,5 tys. dni, więcej niż 60 tys. godzin, 3,6 mln długich minut. Sporo czasu, ale warto wspomnieć, że prokurator żądał aż 12 lat więzienia!

Co myślicie o wyroku dla Dariusza K? Wystarczająco dotkliwy?

Dariusz K. - rozprawa
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News Dariusz K. - rozprawa

NAJNOWSZE