Czy Amber kopiuje styl Deppa? Podobno to świadczy o zaburzeniach osobowości

2022-05-09 10:38 Maria Czarniecka
Amber Heard
Autor: East News

Oczy świata zwrócone są teraz w stronę najgłośniejszej ex-pary - Johnnego Deppa i Amber Heard. Podczas publicznego procesu czujnym oczom fanów nie umknie zbyt wiele. Szczegółowo przeanalizowano już zachowanie Deppa, mimikę Heard oraz... Ich stylizacje. Okazuje się, że aktorka znalazła pewien klucz do swojego ubioru. Jaki? Otóż kopiuje swojego byłego męża i wcale się tego nie wstydzi.

W przypadku tego procesu trudno mówić normalności, bo słuchając historii (często rozbieżnych) zarówno Amber, jak i Johnnego, nie trzeba być specjalistą, by zauważyć, że związek tej dwójki nie był zdrowy. Dr.Shannon Curry oświadczyła, że po 12 godzinach badań spędzonych z Amber diagnozuje ją jako osobę cierpiącą na borderline oraz na histeryczne zaburzenia osobowości. Internauci doszukali się kolejnego dowodu na to, że diagnoza może być trafna, a sama aktorka ma wręcz obsesję na punkcie byłego męża. Dlaczego?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 6.05.2022

Amber Heard Johnny Depp

Amber zaraz po związaniu się z Johnnym zmieniła swój styl. Wcześniej wybierała kreacje bardziej glamour, później chcąc dopasować się do partnera poszła w styl boho. Podobnie, jak on, zaczęła nosić kapelusze i obszerniejszą, koralikową biżuterię czy bandany. To jednak nic dziwnego i "matchowanie" stylizacji jest dość powszechną praktyką wśród celebryckich par. Sprawa zaczęła być jednak podejrzana, gdy Amber zaczęła kopiować styl BYŁEGO już męża, którego w końcu oskarża o przemoc.

Gdy Johnny pojawił się na sali sądowej w szarym garniturze, a Amber przyszła w identycznej stylizacji na drugi dzień, wszyscy myśleli, że to zbieg okoliczności. Innym razem aktorka zdecydowała się na spięcie włosów w kucyk tak, jak dzień wcześniej zrobił to jej mąż, ale i na to przymknięto oko, w końcu codziennie miliony osób upina włosy w ten sposób. Wątpliwości przestano mieć wtedy, gdy dzień po tym, jak Johnny przyszedł w krawacie, do którego przypiętą miał broszkę w kształcie muchy. Oczywiście kolejnego dnia Amber miała przyczepioną do swojego krawatu taką samą. Przypadek?

Czy Amber Heard jest chora psychicznie?

Lekarz zeznający w sądzie stwierdził, że tak, co więcej przedstawił publicznie swoją diagnozę. Kopiowanie stylu Johnnego ma być tylko dowodem na to, że z Amber jest coś nie tak, ale to tylko spekulacje internautów. Kto wie, może to wszystko to naprawdę tylko przypadki.

Sonda
Czy sądzisz, że aktor zdoła jeszcze wrócić na szczyt?
NAJNOWSZE