Friends

i

Autor: YouTube/screen

wspomnienie

Courteney Cox o zmarłym "Przyjacielu". "Ciągle mnie odwiedza"

2024-05-20 21:40

Courteney Cox to jedna z tytułowych "Przyjaciół". Całkiem niedawno całą ekipę serialu pogrążyła żałobą w związku ze śmiercią Matthew Perry'ego. Aktorzy kolejno zabierali głos w tej sprawie. Courteney zrobiła to ponownie. Aktorka twierdzi, że nieżyjący aktor do niej wraca. O co dokładnie chodzi?

Courteney Cox to serialowa Monica Geller. W serialu została żoną Chandlera Binga, w którego rolę wcielał się Matthew Perry. Od śmierci aktora nie minął jeszcze rok. Jego serialowi "Przyjaciele", to również przyjaciele naprawdę. Aktorzy nadal pogrążeni są w żałobie. Courteney wspomniała o Matthew kolejny raz. Nieżyjący aktor miał ją odwiedzać

Matthew Perry odwiedza Courteney Cox?

Courteney była gościem w porannym programie "CBS Sunday Morning". To właśnie tam miała wspomnieć o tym, że Matthew Perry do niej wraca. Jak donosi "Page Six", aktorka miała przyznać: "Jestem wdzięczna, że mogłam z nim tak blisko współpracować przez tyle lat. Często mnie odwiedza, jeśli w to wierzymy". Courteney i reszta "Przyjaciół" pracowali ze sobą na planie przez 10 lat. "Rozmawiam z moją mamą, tatą i Matthew. Czuję, że jest wiele osób, które, jak sądzę, nas prowadzą. Wyczuwam, na pewno wyczuwam, że Matthew jest w pobliżu" - dodała w tej samej rozmowie Cox.

Courteney Cox wspomina Matthew Perry'ego. Poruszające słowa aktorki

Courteney Cox to amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa oraz modelka i producentka. Największą sławę przyniosła jej rola - Monica Geller - w "Przyjaciołach". Urodziła się 15 czerwca w 1964 roku w Stanach Zjednoczonych.

Trudny QUIZ dla fanów serialu „Przyjaciele”. Zauważyłeś ciążowy brzuszek Courteney Cox?

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania