Agata Rubik, Piotr Rubik

i

Autor: AKPA Agata i Piotr Rubikowie odpowiadają o szkole w Miami swoich córek

Życie gwiazd

Córki Rubików rozpoczęły naukę w Miami. Agata i Piotr mówią o strzelaninach

2023-08-22 13:17

Agata i Piotr Rubikowie opuścili Polskę i przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Tam muzyk prowadzi swój biznes, a była modelka zajmuje się ich córkami, które właśnie rozpoczęły edukację w nowej placówce. Internauci pytają o strzelaniny w szkołach, a małżeństwo odpowiada.

Piotr Rubik, jego żona Agata oraz ich córki - Helena i Alicja - w połowie tego roku relacjonowali swoim fanom na Instagramie przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych. Rodzina z Polski rozpoczęła za oceanem zupełnie nowe życie. Zamieszkali w Miami, gdzie muzyk spełnia swoje kolejne zawodowe marzenia, Agata prowadzi social media i dba o dom, a ich pociechy skupiają się na nauce w nowej placówce edukacyjnej.

Kuqe2115 "Moim marzeniem jest wydanie płyty" | SUN FESTIVAL RADIO ESKA

Rubikowie mówią o bezpieczeństwie w szkole swoich córek

Agata i Piotr Rubikowie po przeprowadzce do Stanów nie zapomnieli o swoich polskich fanach i na bieżąco starają się relacjonować im swoje amerykańskie życie, dodając liczne zdjęcia i filmiki ze słonecznej Kalifornii.

Para w ostatnim czasie postanowiła również odpowiedzieć na pytania fanów zainteresowanych zmianami, z którymi musieli się zmierzyć po przeprowadzce. Jak wiadomo, w Stanach nie trudno uzyskać pozwolenie na broń. Nie brakuje również niezrównoważonych osób, które nie mają skrupułów, aby wtargnąć do szkoły i doprowadzić do prawdziwej masakry. Rubikowie uspokoili fanów i powiedzieli, jak w szkole ich córek dba się o bezpieczeństwo uczniów i personelu.

Szkoły są dobrze strzeżone, są strażnicy z bronią - powiedziała Agata - Jest bardzo bezpiecznie dla dzieciaków takich jak nasze, na każdym rogu stoi policjant  - dodał Piotr.

Helena i Alicja powoli aklimatyzują się w nowych warunkach i zawierają nowe znajomości. Życzymy, jak najlepszych wyników w edukacji i wspaniałych przygód.