Córka polskiego arystokraty w sequelu Aniołków Charlie'go! Kim jest Ella Balinska? Sprawdź

2019-09-15 22:42 nk
Ella Balinska
Autor: www.instagram.com/ellabalinska

Ella Balinska to kolejna piękna kobieta z polskim nazwiskiem, która podbija amerykański show biznes! Kim jest aktorka, która już niebawem ma szansę stać się mega gwiazdą? Sprawdźcie, co wiemy o aktorce, którą już za kilka dni będziemy mogli oglądać w nowych Aniołkach Charlie'go u boku Kristen Stewart!

Kiedy w Hollywood pojawia się polsko brzmiące nazwisko, wszyscy zastanawiamy się, kim jest osoba, która narobiła zamieszania w amerykańskim show biznesie. Jeszcze niedawno taką osobą była Emily Ratajkowski. Dziś na status gwiazdy światowego formatu pracuje Ella Balińska! Aktorka już niebawem zagości na wielkim ekranie dziki sequelowi filmu Aniołki Charliego. W dziele w reżyserii Elizabeth Banks Ella Balińska wciela się w jednego z aniołków, Jane Kano. Pozostałe agentki grają Kristen Stewart i Naomi Scott. Premiera produkcji jest zaplanowana na 30 października 2019, a światło dzienne ujrzał właśnie promujący ją singiel, Don't Call Me Angel w wykonaniu Miley Cyrus, Ariany Grande i Lany Del Rey.

Choć piękna aktorka nie ma typowo słowiańskiej urody, jej powiązanie z naszym krajem jest mocne i... naprawdę ciekawe!

Kim jest Ella Balinska?

Sprawdźcie 11 faktów z nią związanych!

 1. Urodziła się 4 października 1996 roku (niebawem kończy więc 23 lata) w Londynie
 2. Jest cóką brytyjskiej szefowej kuchni oraz byłej modelki, Lorraine Pascale, oraz polskiego muzyka, znanego w Wielkiej Brytanii jako Count Kaz Balinski-Jondzill.
 3. Para rozwiodła się w 2000 roku. Ella pozostała pod opieką mamy, ale często odwiedzała ojca.
 4. Jej ojciec ma szlacheckie pochodzenie - jest hrabią. To Kazimierz Baliński-Jundziłł z Balina herbu Jastrzębiec. Po rozwodzie z Lorraine przeprowadził się do Irlandii.
 5. Matka Elli była pierwszą czarnoskórą brtyjką, która pojawiła się na okładce Elle U.S. Zagrała także jako jedna z dziewczyn Bonda w teledysku Robbie'go Williamsa, Millennium.
 6. Ella Balinska jest wysoka. Ze swoim wzrostem, urodą i figurą śmiało mogłaby zająć się modelingiem. Mierzy 178 cm.
 7. Uprawiała lekkoatletykę na poziomie krajowym.
 8. W 2018 roku ukończyła szkołę aktorską w brytyjskim Guildford.
 9. Ella Balinska ma już na koncie kilka ról filmowych i serialowych. Najbardziej znana jest narazie z tytułowej roli w serialu Neyla's Dream ora z postaci Grace Briggs w Midsomer Murders.
 10. Rola w Aniołkach Charliego może okazać się przełomem w jej aktorskiej karierze. Obserwatorzy branży uważają, że po tym filmie Ella Balinska osiągnie międzynarodową sławę.
 11. Ella Balinska oczywiście ma swoje konto na Instagramie. Profil obserwuje na razie 120 tysięcy osób.
Wyświetl ten post na Instagramie.
say you’ll remember. Post udostępniony przez Ella Balinska (@ellabalinska)

Zobacz też:

NAJNOWSZE