Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@natalia.kukulska Natalia Kukulska z córką Anią Dąbrówką

Dzieci gwiazd

Córka Kukulskiej skończyła 18-lat. Na urodzinowej imprezie wyglądała jak księżniczka Disneya

2023-06-02 15:27

Natalia Kukulska jest dumną mamą Jana, Laury oraz Anny, która otrzymała imię po swojej babci Anie Jantar. Ania skończyła właśnie 18 lat, a na swoją urodzinową imprezę zaprosiła rodzinę i przyjaciół. Nastolatka zaprezentowała się zjawiskowo! W butelkowej, dopasowanej sukience i diademie we włosach wyglądała niczym księżniczka Disneya.

Natalia Kukulska jest żoną Michała Dąbrówki, z którym doczekała się syna Jana oraz dwóch córek - Laury i Ani. Piosenkarka wraz z rodziną mieszka w Komorowie pod Warszawą, gdzie prowadzą zwyczajne, beztroskie życie. Natalia na Instgaramie dzieli się najbardziej wyjątkowymi chwilami z ich życia. I tak, nie postanowiła pokazać zdjęcia z imprezy swojej córki, która właśnie skończyła 18-lat i opisać to w krótkich słowach.

Przekornie - 18 urodziny mojej Ani świętowaliśmy kończąc w dniu dziecka! Co to była za impreza… bajkowa! Wymarzona i zasłużona! Cudowni goście, wspaniałe miejsce i szalone stroje i tańce… takie wejście w dorosłość to rozumiem! Wzruszeń i wspomnień tez nie zabrakło… z mojego maleństwa taka piękna księżniczka! To niezwykły moment w życiu – tuż po maturze, tuż przed studiami… ech… zgłupieć można, co, patrząc na zdjęcia chyba nam się udało! Dziękuję

Czy radiowcy ESKA potrafią śpiewać? | Dokończ Piosenkę 11

Natalia Kukulska wyprawiła córce wyjątkowe urodziny, której motywem przewodnim był Disney

Natalia Kukulska zorganizowała córce iście bajkowe urodziny, na której dominowały motywy z Disneya. Goście poważnie potraktowali temat przewodni imprezy i postanowili założyć kreacje nawiązujące do postaci z popularnych bajek. Natalia Kukulska przebrała się za Myszkę Mini - miała na sobie cekinową, czerwoną tunikę oraz kokardę w grochy. Na podobny pomysł wpadła Dorota Szelągowska, która świetnie bawiła się w gronie przyjaciół.

Z kolei solenizantka, postawiła na wyrafinowaną stylizację. Ubrała dopasowaną, błyszczącą suknię w kolorze butelkowej zieleni, która odsłaniała dekolt i ramiona, a na głowę przywdziała połyskujący diadem. Trzeba przyznać, że wyglądała niczym księżniczka z bajek Disneya. Samin zobaczcie!