Hailie Jade Mathers

i

Autor: Screen/Instagram/@hailiejade Hailie Jade Mathers przyjęła zaręczyny

Córka Eminema powiedziała "TAK"! Pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym i pokazała narzeczonego

2023-02-07 16:00

Córka Eminema Hailie Jade Mathers pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, który podarował jej wybranej serca. Wygląda na to, że Eminem będzie szykował się do ślubnej ceremonii. obaczcie kim jest przyszły zięć słynnego rapera.

Eminem jest ojcem Hailie Jade, która urodziła się 25 grudnia 1995 roku w Detroit w stanie Michigan. Jej matką jest Kimberley Anne Scott, która była żoną Eminema od 1999 do 2001 roku. Hailey nie poszła w ślady sławnego ojca. Zamiast tego stała się pełnoetatową influencerką. Działa na Instagramie, gdzie jej aktywność śledzi 3 miliony użytkowników. Właśnie podzieliła się wspaniałą wiadomością ze swoimi fanami.

Hailie Jade Mathers może śmiało wybierać suknię ślubną

Hailie Jade przyjęła pierścionek zaręczynowy od swojego ukochanego. Zdjęciami podzieliła się w mediach społecznościowych, gdzie widzimy, jak para otwiera szampana, aby uczcić ten wspaniały dzień. Na zbliżeniu widać również pierścionek, jaki podarował jej mężczyzna - złoty, wyłożony błyszczącym oczkiem.

Wybrankiem serca Hailie jest Evan McClintock - jej wieloletni partner. Zaczęli spotykać się w 2026 roku, gdy oboje studiowali na Michigan State University. Evan jest biznesmenem. Wiadomo, że w 2020 roku zajmował stanowisko o skomplikowanej nazwie: New Business Dyrektora ds. Rozwoju Przedsiębiorstwa.

Znajomi pary i znajomi napisali wiele słów gratulacji: "Nie mogę się doczekać nowego rozdziału waszego życia", "Gratulacje", "Najlepszy dzień w życiu, jestem tak bardzo szczęśliwa razem z wami wszystkimi" - czytamy pod postem.

Hailie Jade Mathers

i

Autor: Screen/Instagram/@hailiejade Hailie Jade Mathers przyjęła zaręczyny
NAJLEPSZE GRY 2023, ELEKTRYCZNE POTWORY, FORMA NA LATO I KONCERTY 2023 | ESKA XD #064
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE