Hailie Jade Scott

i

Autor: 0000001/Reporter

Córka Eminema gotowa na lato. Hailie Jade pokazała się w bikini. Co za ciało!

2021-05-27 14:00

Córka Eminema, 25-letnia Hailie Jade Scott, choć na Instagramie jest obserwowana przez ponad 2 miliony osób, to dziewczyna nie spoczywa na laurach i co najważniejsze nie odcina kuponów od sławy swojego ojca. Stroni od skandali i naprawdę żyje w jego cieniu. Jednak teraz nie da się przejść obojętnie obok fotki, którą wrzuciła na Insta. Hailie Jade jest już gotowa na lato!

Hailie Jade Scott to 25-letnia córka Eminema. Dziewczyny z racji swojego pochodzenie sława raczej nie ominie. Ona jednak sama specjalnego parcia na szkło nie ma. Na jej Instagramie znaleźć można jedynie 223 posty, co w porównaniu do innych znanych osób jest naprawdę małą liczbą.

Hailie nie miała też problemu z opuszczeniem platformy i niepublikowaniem postów przez jakiś czas.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Zagraniczne media spekulują, że Kylie Jenner chce rozkręcić kolejny biznes. Co potencjalnie będzie sprzedawała?

Na szczęście czas odpoczynku od social mediów 25-latka ma już za sobą. Na jej Insta pojawiła się hot fotka, która oczarowała fanów. Ubrana w białe bikini Hailie zasugerowała internautom, że jest gotowa na lato.

Gotowa na wszystkie letnie dni ?

– podpisała fotkę, na której pozuje w lustrze.

Fani natychmiast zwrócili uwagę na idealne ciało córki Eminema. Nie tylko komplementowali jej wygląd, ale także prosili, aby ta zdradziła sekret utrzymania wymarzonej sylwetki.

Masz dla nas jakiś program treningowy? 

– pytał jeden z internautów.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY